Skocz do zawartości

Wielki Shoe - pielęgnacja, renowacja i patynowanie obuwia skórzanego


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2020 o 15:31, Krzysztof G napisał:

Gratuluję rozwoju pomimo pandemi. Jaki będzie przedział cenowy? 

803b20e8_original.jpg?v44310771716061

Załamanie przy dziurkach nie wygląda najlepiej, a na pewno nie jak najlepsza skóra w Europie. Wygląda jak skóra wykrojona zbyt blisko pachwiny?

Dziękujemy! 

W okolicach 3000 zł jesteśmy w stanie coś ciekawego wyczarować. Odnośnie butów ze zdjęcia - to para pilotażowa. Rzeczywiście tutaj skóra nie do końca spełniła nasze oczekiwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

@pablocito- niestety nie mam żadnych w miarę aktualnych zdjęć sprzed naprawy, może @Wielki Shoe udokumentował ten przypadek? :) 

Ta para była kupiona w 2015 roku na wyprzedaży, kosztowała 160 euro. Patrząc stricte z perspektywy ekonomicznej, to pewnie wymiana podeszw i renowacja niespecjalnie się kalkulowały. Ale po pierwsze - tak jak wspominałem - w grę wchodziły względy sentymentalne, a pod drugie byłem ciekawy co Wielki Shoe będzie w stanie jeszcze wyciągnąć z naprawdę mocno doświadczonych przez los butów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 2 years later...

Swoje pierwsze porządne buty wysłałem do Wielkiego i jestem pod wrażeniem, Wróciły jak nowe, a przeszedłem w nich tysiące kilometrów, w każdej pogodzie i warunkach, nawet w lesie deszczowym. Miały zdarte czuby (przewrotka na hulajnodze), pięty (trudno wyczuć), zabrudzone od wewnątrz, generalnie skatowane.

Shoe wymienili zelówki, fleki, uzupełnili braki w noskach, generalnie wyglądają jak nowe.

wielki-front-1920.thumb.jpg.b850278f68694dc0b224153e9d5aa931.jpgwielki-calosc-1920.thumb.jpg.0d0735fdf626b9a12f2f3963fc0b9043.jpg

Zalety:

  • kompleksowa konsultacja,
  • efekt całkowitej odnowy,
  • brązowe zelówki (Vibram), nigdy nie pomyślałem, żeby dobrać kolor, a fajnie wyszło,
  • wysyłka/odbiór inpostem,
  • wypełnienie tych czubów,
  • jak nowe wyglądają.

Wady:

  • cena (~500), ponad połowa ich wartości, chociaż może to moja wina, że takie tanie buty wysłałem,
  • nie stukają tak fajnie na tych Vibramach.

No i pociemniały, a były już ciemne. Mnie nie przeszkadza, ale zmiana znaczna.

Zastanawiam się na ile trwałe są te uzupełnienia. Są tak dobre, że aż budzą wątpliwości.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.