Jump to content

[WARSZAWA], Dobra Pralnia

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Włóż spodnie w foliowej torbie na godzinę do zamrażarki, a potem wykrusz pozostałości gumy ze spodni; resztki możesz usunąć szczotką do ubrań.

Ja już opanowałem rozpruwanie i zszywanie krawatów, po znajomości mogę się tym zająć za cenę żądanej nici (w sensie bez prania), tylko niestety teraz znikam na 24 dni. Ale jakby ktokolwiek był chętny,

Krawat ostatnio uprałem w MM Krawaty i naprawdę serdecznie polecam. Krawat jest rozszywany i profesjonalnie zszywany z powrotem. Cena - oczywiście wyższa niż te np. 14 zł ale mam kilka krawatów które

• 3 weeks later...

Niestety dowiedziałem się, że pralnia, którą miałem w bloku zwija się. (Zapowiadane?) podwyżki ceny prądu okazały się podobno zabójcze. Była to pralnia średnia, ale nosiłem tam z wygody wszystko. Nie mam w okolicy żadnej pralni, a nie będę jeździł raz w tygodniu z worem prania/wieszakami przystanek metrem, bo to jakieś szaleństwo. Czy ktoś z Was korzystał z tych pralni na telefon?

• 6 months later...

Bardzo dziękuję za informację. Widziałem Waszą reklamę na fb i nawet się zastanawiałem, ale po tej krypto reklamie nabrałem wątpliwości i na pewno nie skorzystam.

PS Prosowscy mieli wprowadzić dowóz, ostatecznie oficjalnie nie wprowadzili, ale można dogadać się z córką właścicieli i odbierają/dowożą. Z terminami mało elastyczni ze względu na dorywczy charakter usługi, ale to dobra pralnia, polecam.

• 6 months later...

Podbijam, bo też właśnie poszukuję pralni na telefon, bo to jednak spora wygoda. Korzystał ktoś może z Pralnia warszawianka? Ceny całkiem w porządku, ale ciekawi mnie jak z jakością usług czy obsługą. Wszystkie opinie mile widziane :)

• 3 weeks later...