Skocz do zawartości

[WROCŁAW], Przewodnik Miejski


t-shirt

Rekomendowane odpowiedzi

No i teraz nie wiem czy ów bal postrzegany jest przez kolegów pozytywnie, czy negatywnie :)

hm... dobrze, że jest. I bardzo fajnie, że jego organizacja odbywa się profesjonalnie, a reszta... zależy tylko i wyłącznie od ludzi i tego jak traktują tę imprezę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry, poszukując dobrego rzemieślnika tym razem krawca trafiłem na to forum, chciałbym zmienić podszewkę w marynarce, i pierwsze kroki skierowałbym do Pani Fok, pol606 czy mógłbyś podpowiedzieć adres ? Z góry dziękuję.

Pomyślałem, że może warto Wam się odwdzięczyć za tyle ciekawych informacji na forum, w związku z czym jako miłośnik zegarków mechanicznych i uczestnik podobnego forum mogę podpowiedzieć, że po wielu naprawach za najlepszego zegarmistrza uważam we Wrocławiu zakład Seiko-Serwis Janusz Pawlicki na ul. C. Skłodowskiej.

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem dokładnie takie opinie o Panu Wielądku jak podałeś Lev.

Ja obszywam się u Pani Wandy Fok, we Wrocławiu są jeszcze dwa zakłady krawieckie zrzeszone, jeden na Tęczowej

Mógłbyś podpowiedzieć o który zakład krawiecki na Tęczowej chodzi, bo mieszkam na tej ulicy?:)

Gdzie przyjmuje w swoim "secret place" Pani Fok?

Właśnie na Tęczowej korzystam z usług krawcowej, do której przekonała mnie historia szycia strojów na plan zdjęciowy Behemotha. Przeróbki spodni wyszły nieźle. Jej zakład lokuje się koło LO17, głęboko w podwórku;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie byłeś u Dolińskiego.

byłem i więcej nie pójdę, co lepsze nie jestem jedyny.

Niestety mam podobne odczucia odnośnie jakości usług świadczonych przez zakład p. Dolińskiego. Pewnego razu udałem się tam z dość leciwym zegarkiem kieszonkowym i niestety próba naprawy skończyła się uszkodzeniem mechanizmu. Dopiero po ok. miesięcznej walce udało mi się uzyskać rekompensatę za wyrządzoną szkodę, niestety zegarka nie dało się już przywrócić do 'żywych'. Być może to nieszczęśliwy wypadek, lecz przy uwzględnieniu kilku innych drobniejszych 'wpadek' staram się omijać ten zakład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam temat caly przeczytany i faktycznie wynika z tego ze za bardzo nie ma u kogo szyc.. Pan czapski szyje za ok 3500zl

twins szyja za ok. 4000 tys zl.

Jednosci Narodowej zaklad Elegant to brak komentarza..

gatke gosc ma na poziomie.... no komu sie podoba to ok.. duzo gada i co wkurza to fakt ze probuje na sile i chama przekonac ze garnitury z elany to jest najlepsze co moze byc.. wysokoskretnej welny nie ma tylko zwykla.. znana krawcowa ktora tego pana spotyka jak kupuje tkaniny to tez potwierdzila ze wybiera nie najlepszej jakosci.

ceny sie wachaja inaczej na stronie podaje inaczej wychodzi drozej jak sie u niego jest.. szycie welny drozsze niz elany..

nawet nie chce mowic jakiej jakosci welne posiada a i tak wciska elane..

i jestem w kropce bo znalazlem naprawde fajna wloska tkanine 150tke armaniego ale boje sie u niego szyc. material za 1k

potrzebuje garniaka na slub i budzet tez jest ograniczony chcialem sie w 2k zmiescic z materialem ale raczej mi to nie wyjdzie.

wroclaw za tkaninami przejechalem doslownie caly.. a krawca dalej brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie byłeś u Dolińskiego.

byłem i więcej nie pójdę, co lepsze nie jestem jedyny.

A ja akurat mam zdanie przeciwne i też nie jestem jedyny. Wg mniejszy sensowny salon, w którym można bez obaw zostawić zegarek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To chyba nie byłeś u Dolińskiego.

byłem i więcej nie pójdę, co lepsze nie jestem jedyny.

A ja akurat mam zdanie przeciwne i też nie jestem jedyny. Wg mniejszy sensowny salon, w którym można bez obaw zostawić zegarek...

właśnie o te obawy chodzi, życzę Ci ze względu na Twój zegarek i kieszeń byś nie dołączył do klubu kontestatorów zakładu Pana Dolińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Panowie,

czy są jakieś nowe spostrzeżenia o zakładach krawieckich we Wrocławiu? Potrzebuję wykonać dość prostą czynność z marynarką (skrócić rękawy), ale chciałbym, aby było to zrobione możliwie najlepiej. Swego czasu skracałem rękawy w marynarce w Feniksie i nie byłem do końca zadowolony - przyszycie guzików w nowych miejscach pozostawiało wiele do życzenia...

Pomyślałem, że może spróbuję u Pani Fok, ale nie wiem gdzie jej szukać. Na poprzedniej stronie wątku pojawia się też pytanie o to i nie pada na forum odpowiedź... Wcześniej natomiast znajduję adres Odrzańska 11/12 - dziś byłem tam i nie odnalazłem żadnego zakładu krawieckiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poprawki 'standardowe', polecam "Igiełkę" (chyba to się tak nazywa) na ul. Oławskiej., IIIp. w budynku między szkołą językową a DH Ładą. Tam ostatnio Pani zrobiła dla mnie kawał dobrej roboty z używanym garniturem (likwidacja mankiet w nogawkach, spore poprawki do marynarki itd.) i jestem na 100% zadowolny, a ceny też są do przyjęcia. Należałoby także wspomnieć o miłej obsłudze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.