Skocz do zawartości

[WROCŁAW], Przewodnik Miejski


t-shirt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

To już jutro :)

 

ulotka_otwarcie_poszetka_wroclaw_final.j
 
Serdecznie zapraszamy na otwarcie sklepu firmowego Poszetka zlokalizowanego we Wrocławiu przy ulicy Św. Mikołaja 73-76 (budynek Wratislavia Center dawny hotel Sofitel).
 
Dzień otwarty odbędzie się 4 września (sobota) w godzinach 11:00-19:00.
Na miejscu przygotowaliśmy wiele atrakcji: 
  • 10% na wszystkie zakupy i usługę szycia miarowego
  • premiera naszej jesiennej kolekcji 2021/2022 
  • sample sale / białe kruki w dobrej cenie 🙂
  • welcome drink, przekąski. oprawę muzyczną zapewni DJ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 3 months later...

Jest przerwa, zajelismy sie w glownej mierze projektowaniem kolekcji, z klasyczna meska elegancja powrocimy w nowym roku ale juz jako RTW. Skonczylismy juz wlasne konstrukcje koszul, marynarek rtw oraz na ukonczeniu mamy spodnie. 8 lat zajelo nam opracowanie wlasnej konstrukcji marynarki, zaczynajac od zera, wydaje nam sie ze zaczyna to juz byc powoli to czego szukalismy. Niektorzy by nas chcieli pogrzebac, ale poki zyje to jeszcze troche lat sie Polska pomeczy :D Kto nas odwiedzil i szyl ten wie ze jestesmy zdecydowanie bezkompromisowi, przez lata dokladalismy do kazdej szytej rzeczy, dziekujemy wszystkim ktorzy powierzyli nam jakakolwiek realizacje, jeszcze was zaskoczymy :) 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 months later...
W dniu 28.11.2022 o 23:42, Andells napisał:

Jest przerwa, zajelismy sie w glownej mierze projektowaniem kolekcji, z klasyczna meska elegancja powrocimy w nowym roku ale juz jako RTW. Skonczylismy juz wlasne konstrukcje koszul, marynarek rtw oraz na ukonczeniu mamy spodnie. 8 lat zajelo nam opracowanie wlasnej konstrukcji marynarki, zaczynajac od zera, wydaje nam sie ze zaczyna to juz byc powoli to czego szukalismy. Niektorzy by nas chcieli pogrzebac, ale poki zyje to jeszcze troche lat sie Polska pomeczy :D Kto nas odwiedzil i szyl ten wie ze jestesmy zdecydowanie bezkompromisowi, przez lata dokladalismy do kazdej szytej rzeczy, dziekujemy wszystkim ktorzy powierzyli nam jakakolwiek realizacje, jeszcze was zaskoczymy :) 

Czy przez blisko rok coś się zmieniło? Kolekcja RTW już jest dostępna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2023 o 23:21, Cineos napisał:

Czy przez blisko rok coś się zmieniło? Kolekcja RTW już jest dostępna?

Nie narazie nie, chociaz konstrukcje sa skonczone to z restartem sensowym mysle ze nie predzej niz 2024, profil bedzie tez troche inny niz mozna by sie spodziewac.. Z pewnoscia poinformuje jak sie juz pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry!
Mam przyjemność poinformować, że zakład krawiecki pana Antoniego Wielądka został nareszcie naniesiony na Mapę Google (link). Mam nadzieję, że jego obecność pomoże w odnalezieniu go osobom, które niekoniecznie mogą mieć ochotę na przeszukiwanie każdego najciemniejszego zakamarka Wrocławia, tym bardziej, że w rzeczy samej, niełatwo do niego trafić. 
Wobec tego samego punktu na mapie podjąłem próbę zainstalowania znacznika symbolizującego mieszczącą się w tym samym budynku pracownię krawiecką pana Józefa Frankowskiego – na razie oczekuje weryfikacji ze strony Google. 

Aktualizacja: Pracownia pana Frankowskiego również została już naniesiona (link). 

Edytowane przez Błędny Rycerz
  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Błędny Rycerz napisał:

Mam przyjemność poinformować, że zakład krawiecki pana Antoniego Wielądka został nareszcie naniesiony na Mapę Google (link). Mam nadzieję, że jego obecność pomoże w odnalezieniu go osobom, które niekoniecznie mogą mieć ochotę na przeszukiwanie każdego najciemniejszego zakamarka Wrocławia, tym bardziej, że w rzeczy samej, niełatwo do niego trafić. 

A to Pan Wielądek działa? Byłem u niego ostatnio ze 3 lata temu, był po ciężkiej operacji i miał kończyć działalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Solecalupo napisał:

A to Pan Wielądek działa? Byłem u niego ostatnio ze 3 lata temu, był po ciężkiej operacji i miał kończyć działalność.

Będąc całkowicie szczerym, moja misja miała charakter zwiadowczy, wobec czego nie zdecydowałem się wejść do środka, ograniczając się jedynie do zweryfikowania, czy zakład w ogóle istnieje, oraz, jeżeli tak, to gdzie dokładnie się znajduje.

Fasadę wciąż zdobi tablica informująca o obecności pracowni pana Wielądka, a wewnątrz budynku kręcili się jacyś panowie, wyglądający równie przyjaźnie co fachowo, widocznie zaintrygowani, że ktoś robi zdjęcie drzwiom zakładu. Jednak, jako że do tej pory nie miałem jeszcze przyjemności poznać żadnego z nich, nie jestem w stanie potwierdzić ich tożsamości na podstawie aparycji.

Jeżeli to pomoże zaspokoić ciekawość naszej społeczności i rozwiać wątpliwości na przynajmniej kilka najbliższych miesięcy, oczywiście z przyjemnością wybiorę się tam raz jeszcze, by zamienić z panami kilka słów :) 

IMG_9673.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
W dniu 8.11.2023 o 00:29, Błędny Rycerz napisał:

Będąc całkowicie szczerym, moja misja miała charakter zwiadowczy, wobec czego nie zdecydowałem się wejść do środka, ograniczając się jedynie do zweryfikowania, czy zakład w ogóle istnieje, oraz, jeżeli tak, to gdzie dokładnie się znajduje.

Fasadę wciąż zdobi tablica informująca o obecności pracowni pana Wielądka, a wewnątrz budynku kręcili się jacyś panowie, wyglądający równie przyjaźnie co fachowo, widocznie zaintrygowani, że ktoś robi zdjęcie drzwiom zakładu. Jednak, jako że do tej pory nie miałem jeszcze przyjemności poznać żadnego z nich, nie jestem w stanie potwierdzić ich tożsamości na podstawie aparycji.

Jeżeli to pomoże zaspokoić ciekawość naszej społeczności i rozwiać wątpliwości na przynajmniej kilka najbliższych miesięcy, oczywiście z przyjemnością wybiorę się tam raz jeszcze, by zamienić z panami kilka słów :) 

IMG_9673.jpg

Byłem w zakładzie bodaj z rok temu, zaniepokojony wieściami o śmierci p. Antoniego.
Niestety, te się potwierdziły.

Pracownię prowadził wtedy dalej jego Kolega, domyślam się, że p. Frankowski, nastrój miał cokolwiek pesymistyczny (rosnące koszta, niesłowni klienci etc...) i można było odnieść wrażenie, że jak tylko dokończy pozostałe po p. Antonim jak i własne zlecenia, to zamknie działalność. Nowych w tamtym momencie w każdym razie - nie brał i dawał to dość wyraźnie do zrozumienia.

Stanu obecnego - nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.