Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, poratujcie w potrzebie. :)

Czy ktoś posiada może buty marki Fred Perry, model Kingston? Np. takie:

http://www.asos.com/au/fred-perry/fred-perry-kingston-leather-sneakers-in-brown/prd/7671134?=&istCompanyId=0d94fd69-7201-4365-a086-2233790021cc&istItemId=xiqtttaqii&istBid=t&channelref=affiliate&affId=3181&WT.tsrc=Affiliate&pubref=2247205&xr=1&mk=VOID&r=3

Jeśli jest taki szczęśliwiec, to bardzo bym prosił o podanie numeru buta i długości wnętrza (wkładki). Dziękuję z góry!

Mam już serdecznie dość zamawiania kolejnych butów i odsyłania ich za granicę. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5/26/2017 o 20:12, MH_fan napisał:

 

 

Dnia 5/27/2017 o 09:08, White Haven napisał:

 

Serwus :) 

Przepraszam, że dopiero dziś ale jakoś zeszło ... ;)

Proszę wziąć poprawkę, że jestem słabym fotografem i zdjęcia robione telefonem (bardzo starym :D )

 

WP_20170530_002_small.jpg

WP_20170530_003_small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ich jeszcze na nogach więc o komforcie noszenia się nie wypowiem, ale .....

Tak na moje oko kolorystyka jest fajnie dobrana, ten brąz z pomarańczem ładnie współgra ale ze względu na ich "jasność" może rodzić problemy przy tworzeniu klasycznych stylizacji :) to wybitnie kolorystyka dla młodzieży, ewentualnie dla bardzo casualowych i kolorowych stylizacji (rdzawe chinosy i pomarańczowe polo ? ).

Zakupiłem je ze względu na skórę, ale "skasował bym" te reklamowe nadruki na języku, pięcie i boku, za dużo tego :( 

Myślę o potraktowaniu ich brązowym kremem, by je lekko przyciemnić, ale boję się zrobić głupstwa ze względu na skórę, spróbować ?

Jutro wrzucę je na nogi, zobaczymy co potrafią oprócz wyglądu ;):D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szukam wysokich tenisówek, które wyglądają podobnie do tych conversów z poniższego zdjęcia (brązowa cholewka i brązowa/biała/kremowa podeszwa). Ktoś gdzieś coś widział?

Ech, bardzo trudno jest znaleźć jakieś ładne "sportowe" buty... Zalando, Eobuwie, Bootz, Spartoo, Symbiosis... wszędzie obuwnicze koszmarki, gdy idzie o kolor brązowy. :( Może szukam na złych stronach?

Converse-Jack-Purcell-Jack-Mid-Brown2-64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od paru lat noszę cały czas w tym segmencie adidas porsche typ 64 2.0 białe (do wygooglowania, jak kogoś interesuje). Choć nieźle się trzymają, to czas jednak na renowację, stąd w międzyczasie zacząłem się rozglądać za czymś zbliżonym, choćby na potrzeby rotacji. Tj. minimalistyczny design, skórzana cholewka, kolor biały.

I mam problem, bo przynajmniej w tych popularnych sieciówkach nic sensownego nie znalazłem. A jeśli chodzi o cenę do jakości, to uważam je za najlepsze kupione adidasy w życiu. Może ktoś doradzi, gdzie się rozgladać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@zixart mam model wykonany z zamszu. Rozmiarówka jest standardowa, jak przy butach klasycznych. Powiem szczerze, że nie poleciłbym tych butów za tą cenę. Chodzi mi o wykonanie butów wewnątrz. Nie używałem ich za często, a już przetarła się skóra za piętą, wkładka się powyginała. Na szczęście wkładki nie są przyklejone, więc można je łatwo wymienić. Uważam, że tego rodzaju buty można kupić taniej. Poniżej odpowiedź na mojego maila dotyczącego rozmiarówki.

Thank you for your email. Unfortunately I do not have the information of the insole lenght of the shoe. I can tell you the shoe lenght in mm. Please see information below.

 
 
Shoe length in MM
UK 5 6 7 8 9 10 11 12
EU 39 40 41 42 43 44 45 46
US 6 7 8 9 10 11 12 13
  262 268.5 275.5 282 288.5 295.5 302 308.5
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.