Skocz do zawartości

Klasyczne sneakersy


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach testowania - włoska marka Pantofola d'Oro, jest trochę tego na Yooxie i część przeceniona na 100 euro (plus ewentualne zniżki z kuponów itd). Made in Italy, fajna skóra (tu akurat taki tłoczony nubuk), staranne szycie, środek w całości ze skóry, przeszyta podeszwa Margom (taka sama jak w sporo droższych Common Projects Achilles). Generalnie, naprawdę dobre pierwsze wrażenie.

pdo-sneak.jpg.1deaea79501a82e9869849c1b9ef15ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć ;-) Generalnie ponoć przy butach na podeszwie Margon niektórzy schodzą cały rozmiar w dół, ale wydaje mi się, że to się sprawdza tylko przy bardzo wąskich stopach (albo też chodzi o rozmiarówkę amerykańską, trzeba by dokładniej pogooglać). Ja testowo brałem ten sam rozmiar co w butach klasycznych i przy stopie powiedzmy ciut szerszej jest na styk na szerokość (ale ja też preferuję luźniejsze dopasowanie w palcach) więc wciąż dumam, czy zostawić, czy nie zostawić. Toe box jest też, jak to w tego typu sneakersach, bardzo niski, ale też sama cholewką bardzo miękko obejmuję stopę. IMHO testowo brałby normalny rozmiar, natomiast przy szerokiej stopie może być generalny problem z dopasowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm mam niestety szerokie stopy. W naszych  sieciówkach (Ryłko, Kazar, Gino Rossi, Geox) pasuję na mnie rozmiar 41. W Yanko, Bexleyach, Herringu, NC i Loake 7,5 UK - 8 UK (w zależności od kopyta). Buty sportowe (adidas, converse) to już całkiem inna bajka. I bądź tu kurde mądry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz są na nogach i od razu wygoda! Skórzane wnętrze robi robotę, chcociaż miałem 2-3 pary sneakersów całych ze skóry, tutaj czuje się to świetnie. Skóra na żywo jest ciemnoorzechowa. Ten model jest również dużo szerszy niż standardowe new balansowe wersje. Polecam zatem wszystkim szerokostopowcom, którzy tą markę omijali.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, torunianin napisał:

Do jutra dodatkowo -25% na stronie Reeboka na model CLASSIC HORWEEN. Zostało jeszcze trochę rozmiarów: http://www.reebok.pl/classic-leather-lux-horween/AQ9962.html

Ten sam model w brązowej licówce był naprawdę ciekawy, a te są cóż... bardzo zwyczajnie. ;-)

@Wincenty - gratuluję świetnego zakupu, chociaż przyznam, że cena jak dla mnie zaporowa. Chociaż jakby się z drugiej strony zastanowić, jeżeli założymy, że buty te nie mają słabych punktów i wystarczy w nich regularnie wymieniać kawałek gumy na pięcie, to jest to inwestycja na długie lata i pewnie się zwróci. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2017 o 15:31, Wincenty napisał:

Nie znalazłem taniej, ale w porównaniu z modelami za 600-700 zł to jest przepaść, jeśli chodzi o jakość 

I to widać na pierwszy rzut oka. Zawsze starałem się wystrzegać, żeby określać jakość skór na podstawie zdjęcia, ale tu bezapelacyjnie jest efekt WOW! Gratuluję!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.