Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2018 o 17:54, poszetka.com napisał:

Wykończenie bez podszewki: jest w tym dużo racji, że traci symetrię. Najczęściej po złożeniu do transportu lub już w trakcie użytkowania końcówka może się przesunąć co również jest przyczyną zawężenia u dołu(w zależności od tkaniny mniej lub bardziej). To jest temat z jakim walczymy od samego początku i wiem bezpośrednio od włoskich producentów, że dotyczy wszystkich. Przez jakiś czas zostawialiśmy dłuższy wkład, którego środek wystawał poniżej linii zakończenia tkaniny i to pozwalało zachować formę, ale mieliśmy kilka maili z zapytaniami dlaczego wnętrze wystaje od lewej strony krawata. Takie rozwiązanie widziałam u zachodniej konkurencji. Być może najlepsza będzie zmiana konstrukcji szantungów na podszewkową, bo problem dotyczy głównie tego typu krawatów.

To ja w takim razie chyba wycofuję się ze swojego zarzutu przyjmując to tłumaczenie. Wydawało mi się, że wynika to z mało starannego wykonania. Jakoś nie wyobrażam sobie szantungów z podszewką i nie wiem czy chciałbym takie. Ale może mam słabą wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem powraca do oferty nasz bestseller: znaki zodiaku autorstwa Gosi Herby.

W matowo wykończonej bawełnie z jedwabiem znaleźliśmy wszystko czego potrzeba wiosennej poszetce: lekkość, żywe lecz nie jaskrawe odzwierciedlenie kolorów oraz struktura świetnie pasująca do swobodnej marynarki na ciepłe dni. 

Poszetki w dwunastu wersjach kolorystycznych przekazujemy do Waszej dyspozycji. Każda podpisana swoim głównym bohaterem: Pisces, Aries, Taurus, Gemini, Cancer, Leo, Virgo, Libra, Scorpio, Ophiuchus, Sagittarius oraz Capricornus.

https://www.poszetka.com/pol_m_AKCESORIA_POSZETKI_WZORY-AUTORSKIE-311.html

29497607_1658683680890295_35605119198162

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocket wallet to rozwiązanie dla każdego mężczyzny, który chce uniknąć efektu wypchanej przez portfel kieszeni. 

Ten bezpodszewkowy portfel znajdziecie w naszej ofercie 4 wersjach kolorystycznych: czarny, brązowy, wiśniowy, koniakowy. Więcej: https://bit.ly/2pRbfi6

Pomimo swego rozmiaru, urzeka swoją pojemnością:

☞ dowód rejestracyjny
☞ banknoty
☞ 8 kart (kieszonki są w tak wykonane, że karty nie wysuwają się z portfela)
☞ dowód osobisty

Wykonany w Polsce z włoskiej skóry naturalnej.

pol_pl_Wisniowy-portfel-Pocket-wallet-44

pol_pl_Wisniowy-portfel-Pocket-wallet-44


pol_pl_Wisniowy-portfel-Pocket-wallet-44

pol_pm_Wisniowy-portfel-Pocket-wallet-44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozaika_szale.jpg

₩ i o s e n n e 1f31e.png🌞 S z a ℓ e

➵ tkanina: mieszanka wełna + jedwab, kaszmir oraz len,
➵ intensywne kolory,,
➵ motywy roślinne i kraty,
➵ tkanina: Włochy, wykonane w Polsce
➵ delikatne w dotyku.

Więcej: https://www.poszetka.com/pol_m_AKCESORIA_SZALE-202.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość w Poszetce 2702.png Kamizelki 

☞ 7 modeli: w tym kratka księcia Walii, pepita, dwurzędówka, na 5 guzików,
☞ do wyboru 5 rozmiarów: 46, 48, 50, 52, 54, 
☞ plecy z tkaniny głównej, są gwarancją zachowania estetycznego wyglądu po zdjęciu marynarki,
☞ z tyłu ściągacz, z możliwością dopasowania kamizelki,
☞ wykonane z włoskich tkanin.

Rekomendowane jako uzupełnienie stylizacji ślubnych w połączeniu z granatem, szarością bądź czernią. Kamizelka to także trafny wybór w codziennych zestawach koordynowanych.

Zapraszamy: https://www.poszetka.com/pol_m_Kamizelki-285.html

30530386_1677671052324891_28087850496698

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.