Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.05.2017 o 16:04, Miccowhy napisał:

Wczoraj przyszło do mnie pierwsze zamówienie od Poszetki - i jestem z niego bardzo zadowolony. Krawat z surówki jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach, wiąże się niemalże sam, w dodatku został nieco skrócony pod mój mikry wzrost ;) choć to z pewnością był problem logistyczny, bo spytałem o taką możliwość dopiero po złożeniu zamówienia.

Monki od Crownhilla są bardzo wygodne - jedyne co, to Hiszpanie przy wysyłce pomylili kolory - wnioskując po zdjęciach producenta, otrzymałem The Split (bordo) zamiast The New Turin (ciemny brąz). Wina Poszetki jest niemożliwa, ponieważ nie prowadzą sprzedaży pierwszego z kolorów - ale mówiąc szczerze, nie przeszkadza mi to, też są ładne. Pytanie tylko, czy jedynie ja miałem taką niespodziankę, czy też może ktoś jeszcze się zdziwi?

Do tego wszystkiego jeszcze w ramach prezentu za duże zamówienie dostałem kaszkiet, trafiłem z rozmiarem, więc po raz pierwszy od kilku lat będę nosił jakieś nakrycie głowy w chłodniejsze pory roku ;)

Odpowiedź z Crownhilla (w rzeczywistości nowy kolor jest ciekawszy niż ten brąz ze zdjęć):

The  New Turin gets the new boxcalf leather that is an upgrade of the one that the Turin has in the past. It is a new Brown color (a little bit ligther). We finish our shoes with cream and the Turin and the New Turin has a burgundy shade (maybe in the old Turin as it´s a darker color you don´t see as much as you can notice in the New Turin). 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2017 o 21:05, Caporegime napisał:

Jest tak jak pisze karub - post forma leci już po https jednak. Widzę jednak tutaj dwa problemy:

  • https nie jest wymuszony przy przeglądaniu strony bez zalogowania - w teorii ktoś może w ten sposób wstrzyknac swoj JS by przechwytywac wpisane dane przed zalogowaniem
  • Kiedy używam normalnego menu, pozostaje przy HTTPS, jednak klikając w tej górnej, niebieskiej belce - powracam na HTTP. Pytanie czy w ogóle warto mieszać tak strony - czasami sklepy dają tylko konkretne akcje i strony po SSL, aby zwiększyć wydajność (szyfrowanie obciąża dodatkowo serwer), ale po pierwsze pytanie czy sklep aż tak jest obciążony - po drugiej jeżeli już chcemy tak robić, warto to jednak ujednolici
  • Kiedy ręcznie wymuszę HTTPS - http://static1.poszetka.com dalej pozostaje bez SSL, przez co przeglądarka zgłasza błąd bezpieczeństwa (np strona krawaty) 

 

Wracając do tego tematu, problem został zdiagnozowany: w trakcie zmiany menu (nowa niebieska belka) programista popełnił błąd w efekcie czego przy przejściu na nowe menu był powrót do http.

Problem został naprawiony obecnie szyfrowanie jest wymuszone bez potrzeby logowania.

Ukłony dla działu audytu BwB, w ramach podziękowań mamy lny z kolorowym obszyciem dla @Caporegime i @karkub i @Kostek. Zainteresowanych proszę o kontakt.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, poszetka.com napisał:

Odpowiedź z Crownhilla (w rzeczywistości nowy kolor jest ciekawszy niż ten brąz ze zdjęć):

The  New Turin gets the new boxcalf leather that is an upgrade of the one that the Turin has in the past. It is a new Brown color (a little bit ligther). We finish our shoes with cream and the Turin and the New Turin has a burgundy shade (maybe in the old Turin as it´s a darker color you don´t see as much as you can notice in the New Turin). 

Odpowiedź zaiste salomonowa. Logika wypowiedzi sprowadza się do stwierdzenia: kolor jest ten sam, ale ładniejszy.

Ale dlaczego w takim razie zostawili zdjęcia ze starym odcieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Miro napisał:

Odpowiedź zaiste salomonowa. Logika wypowiedzi sprowadza się do stwierdzenia: kolor jest ten sam, ale ładniejszy.

Ale dlaczego w takim razie zostawili zdjęcia ze starym odcieniem?

Nie wiemy i nie będziemy pytali, kontakt rzeczywiście jest specyficzny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18768428_1363522930406373_41281113522377

Dzioby ptaków, to projekt, którego inspirację zaczerpneliśmy podczas wizyty z Basią i Tymkiem - w śląskim zoo. To pytania naszych pociech pokazały nam różnorodność kształtów i form ptasich dziobów ... oraz przekonały do realizacji tego projektu 1f642.png:)

Kochane dzieci chyba należy Wam się małe fee 2764.png<3

Apaszek niestety już nie ma (sold out), przed Wami kształty dziobów na poszetce 1f54a.png🕊

https://www.poszetka.com/product-pol-4052-Poszetka-dzioby-ptakow.html

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.