Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, pi_senny napisał:

Dla mnie wręcz odwrotnie. Budzi niesmak. W tej formie nie jest to upamiętnienie, lecz dyshonor. Nie w tej formie i nie na takim asortymencie, taki wizerunek.

Nie traktuje tego jako hołd 303. bo to zwyczajnie głupie. Po prostu niesamowicie mi sie podoba.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może postaraj się przeczytać jeszcze raz ze zrozumieniem, bo dopuszczasz się nadinterpretacji. Daleki jestem od skojarzeń jakoby wizerunek pilotów z okresu II wojny światowej na chusteczce, która sobie wetkniesz do kieszonki był jakimkolwiek hołdem. 

Zastanawiam się natomiast po co tworzyć tego rodzaju wzór. Ani to w dobrym smaku, ani nie daje dobrego efektu. 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, swordfishtrombone napisał:

 Już tłumaczę. Na Dywizjonie 303 (pomijając wydźwięk ideologiczny, który mnie się osobiście nie podoba) mamy pół błękitnego, pół szaro-brązowego. Na Mikołaju (którego wydźwięk ideologiczny, choć w tym kontekście to duże słowo, podoba mi się jeszcze mniej), mamy pół białego, pół szarego. Taki układ kolorów na poszetce uniemożliwia, moim zdaniem, stworzenie w brustaszy harmonijnej kompozycji, zamiast której wychodzi mało atrakcyjny wizualnie zestaw plam. 

Oprócz tego, że poszetki się mają sensownie układać w ramach kompozycji reszty ubioru, jest jeszcze jeden efekt uboczny tych limitowanych unikatów. Nosząc taką poszetkę używamy chcąc czy nie chcąc jakiegoś ukrytego kodu i jesteśmy dla wtajemniczonych rozpoznawalni w miejscach publicznych. Ja rozpoznałbym poszetkę z Florencją w każdym kawałku i każdej pozycji. Dywizjonu 303 bym nie kupił, ale Ci którym się to podoba, będą wiedzieć o co chodzi rozpoznając się na ulicy czy na jakiejś imprezie albo przynajmniej w CDMNS.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poszetka.com/product-pol-3349-poszetka-welniano-jedwabna-moro.html

Poszetko, wiecie co? Zmieńcie to "moro" na "camo". Określenie "moro" pochodzi od zniekształconego słowa "mora" i dotyczy wyłącznie polskiego kamuflażu używanego w latach 1968-1993. Szczegóły:

http://camopedia.org/index.php?title=Poland

oraz: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kamuflaż_wz._68

Używanie tego określenia dla określenia kamuflażu jako takiego jest strasznie lamerskie i budzi skojarzenia z niedzielnymi wojownikami i kawą latte.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękujemy za opinie. Weźmiemy je pod uwagę przy kolejnym zleceniu. Okazja już jutro, bo w tym celu jedziemy do Włoch.

W temacie Dywizjonu, czy jedwabny nośnik, rzemieślnicza praca to dyshonor ? Czy poszetka wywodząca się z mody klasycznej, dodająca elegancji oraz stopnia formalności nie przystoi tej tematyce ?

Nie sądze. Jak pokazują przykłady z Europy (np.: reprodukcja obrazów Rubensa), poszetki obecnie to małe dzieła sztuki, które wręcz się wyciąga i pokazuje w całości. 

W naszym przypadku istnieje jeszcze jeden smaczek - projekt zrobił londyńczyk dla polskiej Poszetki.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiamy nową kolekcję szelek 1f388.png🎈🌞

  • 11 wzorów
  • materiały: szetland i donegal od W.Billa, wprawne oko znajdzie również flanele
  • 2 w 1 / możliwość mocowania na guziki oraz klipsy
  • elementy skórzane z włoskiej skóry licowej, w kilku wersjach kolorystycznych: ciemny brąz, czarny oraz granatowy


    Więcej: http://www.poszetka.com/pol_m_SZELKI-297.html

    Tak poza tym wróciły jelenie 270c.png

15995091_1222797637812237_50664562476209

15995271_1222795721145762_88347377793615

16107447_1222798557812145_53067726942254

16143435_1222796957812305_32851129946734

 

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego mi się porobiło z grenadyną. Kupiłem ją niedawno w Brogsie, jakoś bardzo szczegółowo się jej nie przyglądałem, ale żadnych wad nie widziałem. Założyłem krawat trzy razy i zorientowałem się, ze gdzieś w połowie jakby zrolował się i wybrzuszył. Niby to nie jest wielka wada, ale jednak nie powinna wystąpić. A najbardziej mnie zastanawia, jak to się mogło stać (chyba, że już w takim stanie go kupiłem).

 

 

P1040713.JPG

P1040723.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28 stycznia 2017 o 18:01, Aver napisał:

Coś dziwnego mi się porobiło z grenadyną. Kupiłem ją niedawno w Brogsie, jakoś bardzo szczegółowo się jej nie przyglądałem, ale żadnych wad nie widziałem. Założyłem krawat trzy razy i zorientowałem się, ze gdzieś w połowie jakby zrolował się i wybrzuszył. Niby to nie jest wielka wada, ale jednak nie powinna wystąpić. A najbardziej mnie zastanawia, jak to się mogło stać (chyba, że już w takim stanie go kupiłem).

 

 

P1040713.JPG

P1040723.JPG


Zagniecenie jest w miejscu wiązania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Michał W. said:

Czy zamierzacie wprowadzić w najbliższym czasie do sprzedaży formalne szelki z materiałów nieelastycznych? Wolę zamówić u polskiego rzemieślnika niż na susu.

Ja również jestem chętny na szelki np z bawełny/lnu. Były takie fajne kiedyś w SuSu, ale przy cenie 80 euro to wolałem spasować, a gdy teraz zaczęliście sprzedawać też szelki, to nie ukrywam, że mam nadzieję na coś takiego.

Poza tym mam sugestię wprowadzenia czegoś jak Collective Action na nomanwalksalone.com, gdzie poprzez głosowanie tworzonh jest wspólny projekt za waszym wykonaniem.

Tutaj właśnie mogłoby to zadziałać jako rodzaj przedsprzedaży. Nic nie ryzykujecie, a możecie spokojnie wybadać czy pomysły pochodzące od potencjalnych klientów znajdą także nabywców w szerzym gronie.

Na początek proponuję:

1. Szelki z lnu/bawełny

2. Krawaty z bawełny seersucker

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31 stycznia 2017 o 17:14, Aver napisał:

Tak, zagniecienie jest w miejscu wiązania. Tylko jak powstało, jeśli założyłem krawat 3 razy, góra na kilka godzin, i po rozwiązaniu od razu go zwijałem i chowałem? Nigdy tak nie miałem, w innych krawatach od Was także.

proszę go odesłać na nasz adres, sprawdzimy co z nim się stało i naprawimy

Poszetka, ul. Morcinka 23, 40-124 Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepenix napisał:

Ja również jestem chętny na szelki np z bawełny/lnu. Były takie fajne kiedyś w SuSu, ale przy cenie 80 euro to wolałem spasować, a gdy teraz zaczęliście sprzedawać też szelki, to nie ukrywam, że mam nadzieję na coś takiego.

Poza tym mam sugestię wprowadzenia czegoś jak Collective Action na nomanwalksalone.com, gdzie poprzez głosowanie tworzonh jest wspólny projekt za waszym wykonaniem.

Tutaj właśnie mogłoby to zadziałać jako rodzaj przedsprzedaży. Nic nie ryzykujecie, a możecie spokojnie wybadać czy pomysły pochodzące od potencjalnych klientów znajdą także nabywców w szerzym gronie.

Na początek proponuję:

1. Szelki z lnu/bawełny

2. Krawaty z bawełny seersucker

świetny pomysł, czekamy na propozycję i sugestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.