Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Nie wiem jak to możliwe ale dopiero teraz dostrzegłam temat. Jeśli mogę się wtrącić w dyskusję to:

1. Jest już dostępna nowa kolekcja poszetek. Tym razem prawie wszystkie poszetki posiadają wzór dwustronny. Wyjątkiem są satyny jedwabne: kody N1JS,N2JS,N2JGR

2. Niestety nie da się uśrednić oczekiwań Klientów. Niełatwym zadaniem było zdecydowanie o wielkości poszczególnych poszetek do nowej kolekcji, ponieważ (wnioskując po opiniach) każdy z Panów ma swoje preferencje. Proszę pamiętać, że wykonujemy poszetki na zamówienie więc nie ma problemu z uszyciem mniejszej chusteczki na życzenie. Może to opóźnić wysyłkę maksymalnie o 1 dzień roboczy.

Rzeczywiście grafitowy len z zamówienia Pana Luciano jest najgrubszym materiałem w naszej ofercie.

Jedno jest pewne: po pierwszych trzech miesiącach wiele się nauczyłam i dzięki informacjom ze strony Klientów jest coraz lepiej!

Lny z nowej kolekcji są cieniutkie i świetnie się prezentują w brustaszy (testuję na własnym mężu ;) )

Biały len jest cieńszy od poprzedniego i stąd proponowany jest większy rozmiar: 32x32 cm.

Piszmy, piszmy, bo jak nigdzie indziej można mieć poczucie, że klienci mają tutaj jakiś wpływ na dobór asortymentu, co zresztą przedstawiciele sklepu sami jawnie komunikują. I chwała im za to!

tak jest! właśnie dlatego proszę o sugestie, pomysły, uwagi itd itp.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam,

Joanna Krajewska-Godziek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne: po pierwszych trzech miesiącach wiele się nauczyłam i dzięki informacjom ze strony Klientów jest coraz lepiej!(...)

(...)tak jest! właśnie dlatego proszę o sugestie, pomysły, uwagi itd itp.

Możliwe, że gdzieś to przeoczyłem, ale czy z uwagi na pomoc w ewaluacji Państwa produktów, klienci forumowi posiadają (tudzież opcjonalnie jest rozważane takie rozwiązani) jakiś rabat? :D

Jeżeli zaśmiecam, proszę o wybaczenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Joanno,

Pojawiła się informacja o planach, związanych z produkcją fularów przez poszetkę.com. Gdybym mógł coś zasugerować, gdyż na forum jest kilku miłośników fularów, to przydałyby się jedwabne fulary w jasnych, żywych kolorach i wzorach. Generalnie z fularami jest posucha zarówno w internecie, jak i w sklepach stacjonarnych:

1. Na Brackiej w Warszawie są jedwabne fulary, ale dość drogie, a kolory i wzory są dość dziadkowe i smutne (choć tu zaki zapewne zgłosi votum separatum ;) ).

2. Przez internet kupiłem fulary o świetnych kolorach i wzorach (http://www.elegantascot.com/day-cravats--cotton.html), ale są bawełniane i nie najlepszej jakości (czerwony zabarwił mi kołnierz koszuli od potu przy pierwszym noszeniu - przebarwienie zeszło w praniu): viewtopic.php?f=1&t=572&hilit=kwiatki&start=470

Gdyby się więc dało połączyć podobne wzory i jedwabny materiał, na pewno zakupiłbym kilka :)

PS Prosiłbym innych użytkowników o uzewnętrznienie swoich preferencji w tym zakresie - możemy uzyskać produkt, który nas usatysfakcjonuje, a pani Joanna zadowolonych klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamyśle jak rozumiem to miał być temat gdzie rozmawiamy o sklepie i dzielimy się uwagami o jakości produktów w nim zakupionych. Jeżeli jednak będzie to platforma komunikacyjna pomiędzy sprzedawcą a klientami to temat trzeba będzie w całości przenieść do działu ogłoszeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą duszą i sercem wspieram projekt "fular" :) Jedyna strona, gdzie udało mi się znaleźć interesujące pozycje to http://www.adamtie.com/kategoria/16/fulary/

"klientów pytających o rabat informujemy, że jest on stolicą Maroka" :) Może udało by się zorganizować zamówienie forumowe na poszetka.com z małym rabacikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytnie:)

Miałam w planach specjalne promocje dla forumowiczów. Myślę, że to dobry moment na pierwszą z nich:

Od dziś przez tydzień (5-12/09) proponuję hafty monogramów dla użytkowników forum.bespoke.pl gratis! Monogramy nie są dostępne dla jedwabnych poszetek.

Inicjały do wyszycia wraz z nickiem z forum proszę wpisać w uwagach do zamówienia. Proszę zwrócić uwagę, że samemu można wybrać rodzaj oraz kolor haftu.

Ponadto zapraszam do działu SALE oraz do skorzystania z darmowej przesyłki przy zakupach powyżej 200 zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROJEKT FULAR

sprawa fularów jest jak najbardziej aktualna, w ofercie powinny pojawić się do dwóch miesięcy. Mam jednak wątpliwości odnośnie wzorów. I stąd pytanie: czy któryś z poniższych wzorów spełnia Wasze oczekiwania w temacie fularów? Dodam, że są to 100% jedwabie- pierwszy troszkę grubszy, reszta cieniutkie.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

dziękuję za pomoc, JG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Odnośnie poszetek, to jestem ciekaw, czy udałoby się załatwić materiały w stylu Rubinacciego.

http://www.marianorubinacci.net/eshop/p ... 552〈=2

Ceny już totalnie odjechane: 70 (jeszcze niedawno 50) euro + VAT + transport...

Myślę, że tego typu ciekawe poszetki nawet przy wyższej cenie niż teraz są w sklepie poszetka.com za najdroższe modele schodziłyby na pniu. Zresztą sam jestem pierwszym chętnym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - gusta są różne :)

Jeśli o mnie chodzi, wolałbym bardziej subtelne wzory. Do klasycznych paisleyów nie jestem przekonany. Prędzej takie łąkowe (to chyba len, ale pokazuję poglądowo):

Dołączona grafika

Wsi spokojna, wsi wesoła:

Dołączona grafika

Myślę, że takie poszetki też nie byłyby od rzeczy.

Z pewnością kupiłbym również bordowy i granatowy w drobne białe grochy:

Dołączona grafika

oraz podobne w grochy: http://www.thisnext.com/shop/day-cravat-pattern-sew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Odnośnie poszetek, to jestem ciekaw, czy udałoby się załatwić materiały w stylu Rubinacciego.

http://www.marianorubinacci.net/eshop/p ... 552〈=2

Ceny już totalnie odjechane: 70 (jeszcze niedawno 50) euro + VAT + transport...

Myślę, że tego typu ciekawe poszetki nawet przy wyższej cenie niż teraz są w sklepie poszetka.com za najdroższe modele schodziłyby na pniu. Zresztą sam jestem pierwszym chętnym. :D

imho na serwetkę na stolik (jak komuś się podoba) może być, po ułożeniu w jakikolwiek sposób w brustaszy nic z tych wzorów/obrazów nie zostanie przecież.

A to niby poszetkę wkłada się dla przechodniów? :D Wystarczy, że sami wiemy, że mamy coś tak pięknego w kieszonce ;) Poza tym z doświadczenia wiem, że często, szczególnie kobiety, proszę żeby wyjąć i pokazać, co tam chowamy w kieszeni, więc dopiero jakie będzie pozytywne zaskoczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

rozumiem, że fulary muszą mieć koniecznie zwężenie wokół szyi? zastanawiałam się nad typową formą, ale kojarzy mi się ona z czymś pre-tied. Szale mają w sobie nutkę nonszalancji, za każdym razem układają się się troszeczkę inaczej... Jakie jest Wasze zdanie?

Wykrój "fulara" mam ze Stanów- magazyn Simplicicity poświęcony męskim akcesoriom, więc chyba po prostu nie ma stricte określonej formy dla fulara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłaby możliwość na wprowadzenie do sprzedaży kolorowych skarpet, lub podkolanówek ?

Ja byłbym również zainteresowany bielizną. Szczególnie, że idzie zima to długie, ciepłe kalesony w soczystych kolorach. Można wprowadzić do sprzedaży?

Proponuję, żeby po prostu poszetka.com utworzyła filię kalesony.tv

Tak się zastanawiam, że może faktycznie szal, którego można swobodnie używać jako fulara, jest lepszym rozwiązaniem niż sam fular? Ja ciągle nie mogę się do tego ostatniego przekonać, ciągle uważam, że mam 10-15 lat za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle nie mogę się do tego ostatniego przekonać, ciągle uważam, że mam 10-15 lat za mało

Tak dalej, nie daj sie, mowmy nie fularom! ;)

Pozdrawiam,

dsc.

Widzisz, ja jestem dla otwartego kołnierzyka taka żona z kilkuletnim stażem: ciągle uważam, że nie wypada się dać, ale w sumie to już bym się dała, gdyby ON był do rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.