Skocz do zawartości

Premiera piwa But w Butonierce - spotkanie 16.12.16


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

O to też :twisted:

BTW-

kręcenie filmu w marynarce jest niemożliwe, niepraktyczne - żaden poważny kamerzysta nie obsługuje kamery w marynarce. Tylko amator :D Przećwiczyłem kręcenie w marynarce podczas realizacji filmu w pracowni Krupa i Rzeszutko. Więc strój był nieprzypadkowy, również biorąc pod uwagę miejsce i klimaty beer-geeków ;) W samym lokalu było dość gorąco. Jak się rozkręciła impreza niektórzy koledzy pozbyli się marynarek - ale nikt chyba tego nie uwiecznił [ale by było zachwianie bispołkowym wizerunkiem :P ]

Gdybym miał koszulkę t-shirt "Piwne Podziemie", jak Darek z browaru (po mojej prawej), to bym pewnie w niej wystąpił na tej imprezie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat nie jest długi, ale zapożyczę cytat z 1 strony wątku ;)

Cytuj

1.000 butelek (!) piwa BwB + kegi pojawią się w ofercie browaru, którą współpracujące puby i sklepy otrzymają 21 grudnia i będą mogły składać zamówienia.

Browar spodziewa się, że oferta rozejdzie się pomiędzy 23 a 27 grudnia i do Sylwestra piwo powinno trafić w te miejsca.

Będziemy informować gdzie piwo pojechało.

z tego należy odjąć 2 kegi po 30 litrów które przyjechały do Samych Kraftów już w piątek oraz 60 butelek. Sporo flaszek rozeszło się podczas piątkowej premiery i wczoraj. Jeden keg wypity do dna. Drugi nie wiem czy został po piątku podłączony. W poniedziałek wybieram się (taki jest plan) uzupełnić zapas na święta. Postaram się dać znać jaka ilość piwa jest dostępna.

 

pozdrawiam

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

jednak w tej branży to trzeba mieć silną głowę :-D

Pojechałem dzisiaj po zapas Buta w Butelce. O 14.05 szturmuję Same Krafty vis-a-vis (według info na FB czynne od 14.00). Jakiś nieznany mi barman szaleje na zapleczu z kegami / kartonami.

NIECZYNNE. Czynne od 15.00 bo jest dostawa towaru (poczułem się jak w filmie "matkę możecie pożegnać machając z tarasu widokowego, najbliższy czynny taras ...")

Przejście na drugą stronę ulicy do Samych Kraftów. Małe piwko, około 14.30 drugie podejście "a może się uda wynegocjować deal przed zakończeniem dostawy" - zamknięte (aby nikt nie przeszkadzał w dostawie :D )

W końcu 14.50, lokal otwarty - krzyczę (jak doświadczony dealer FX z Chicago) mine !!! i Kupuję 4 ostatnie flaszki z lodówki. Z tych 4 zostaje mi 1 bo:

- kolega z forum (unieruchomiony z dzieckiem na kwadracie) zamówił 4 flaszki, więc dostał najmniej jak się dało, czyli 1 flaszkę

- po 1 flaszce zaniosłem naszym Członkom Honorowym BwB, czyli T. Januszkiewiczowi i Cz. Jamrozińskiemu - obaj zainteresowali się piwną rewolucją wspartą przez BwB ;)

Po powrocie do domu zasięgam języka w browarze: 1 KEG jest na pewno w pubie.

Około 18.00 Pub potwierdza poprzez FB, że dadzą KEG na kran ale jeszcze nie wiadomo kiedy, czy przed czy po Wigilii, trzeba obserwować "ontap". ORAZ .... okazuje się, że w ferworze weekendowej walki (nasza piątkowa premiera + sobotnie urodziny Samych Kraftów) ostał się 1 karton z 20 flaszkami i właśnie będzie wstawiony do lodówki ..

Gdybym wiedział wcześniej :(

Powodzenia w polowaniu na nasze piwo !!! :)

 

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki & Koledzy, do poniższych lokalizacji pojechało wczoraj piwo But w Butonierce:

 

1 Weźże Krafta Kraków (KEG)
2 Absurdalna Katowice (KEG)
3 Chmielarnia Twarda Warszawa (KEG)
4 Chmielarnia Marszałkowska Warszawa (butelki+KEG)
5 U Fotografa Lublin (KEG)
6 House of Beer Kraków (butelki+KEG)
7 Same Krafty vis-a-vis Warszawa (butelki+KEG)
8 Czarodziejka Gorzałka Warszawa (tylko butelki)
9 Hejnał Sklep Lublin (KEG)
10 Kontynuacja Wrocław (butelki+KEG)
11 Kontynuacja Katowice (KEG)
12 Cześć Warszawa (KEG)
13 Beer Geek Lublin (butelki+KEG)
14 Hoppiness Warszawa (KEG)
15 Drugie Dno Warszawa (KEG)
16 Piwna Sprawa Warszawa (KEG)
17 Strefa Piwa Kraków (KEG)
18 4Hops Wrocław (KEG)
19 Dziki Wschód Lublin (KEG)
20 Alkohole 24 Chełm (tylko butelki)
21 Szynkarnia Wrocław (KEG)
22 Pub Św Michał Lublin (KEG)

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że żaden z poznańskich lokali nie złożył zamówienia, może się zagapili, a może nie byli zainteresowani.  :(

Generalnie zainteresowanie tym piwem było duże i cała produkcja rozeszła się ... a w browarze tylko niewykorzystane etykiety (więcej niż pierwotnie planowano poszło ostatecznie w kegi).

Podsumowując, pozytywna finalizacja projektu to dobra informacja - oznacza, że nasze piwo nie stanie się epizodem i w przyszłym roku jest duża szansa na dogrywkę ;)

 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

@xkoziol - Dziękuję, ale naprawdę mój udział był bardzo skromny, bez fałszywego ujmowania sobie zasług. Współpraca z PP była bardzo dobra, a bez udziału i zaangażowania @damiance nic by się nie odbyło. Najważniejsze, że piwo smakuje, tak koniec końców ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.