Skocz do zawartości

Premiera piwa But w Butonierce - spotkanie 16.12.16


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób szukających tego piwa z beczki gdzie indziej mam wskazówkę. Można przejrzeć rejestr piw na kranie ontap.pl

Jest też teoretycznie sposób wyszukiwania piwa, ale u mnie nie działa. Na stronie ontap: http://same-krafty-visavis.ontap.pl/ pojawi się piwo BwB. Klikamy w nie i klikamy guzik "więcej miejsc z tym piwem". Być może ta funkcja jest niedostępna lub działa w obrębie jednego miasta. Sprawdziłam na przykładzie Fortuna czarne w Poznaniu. To u nas najpopularniejsze ciemne piwo z beczki. 

Z niecierpliwością czekam na relację z degustacji! Tego typu lekkie ciemne piwa najbardziej lubię. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy,

właśnie przed chwilą otrzymałem ekstra info z browaru odnośnie dostępności piwa, poza kranem w Samych Kraftach vis-a-vis:

1.000 butelek (!) piwa BwB + kegi pojawią się w ofercie browaru, którą współpracujące puby i sklepy otrzymają 21 grudnia i będą mogły składać zamówienia.

Browar spodziewa się, że oferta rozejdzie się pomiędzy 23 a 27 grudnia i do Sylwestra piwo powinno trafić w te miejsca.

Będziemy informować gdzie piwo pojechało.

Co do Warszawy, możliwe są następujące lokalizacje:

  • czarodziejka gorzałka
  • świątynia piwa
  • piwny kolektyw

oraz ekstra informacja :) dla Koleżanki @Michalina Panfil - która dopytywała jeszcze przed ogłoszeniem projektu - jest szansa na piwo BwB w Poznaniu, w Ministerstwie Browaru (o ile oni je zamówią).

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem :D

świetne spotkanie! Pub Same Krafty był pełen ludzi, piwo zebrało bardzo dobre recenzje. Darek Piecuch (właściciel ) wprowadził nas w tajniki wykonania piwa But w Butonierce.

Rozmowy sartorialno-piwne zdominowały wieczór. Dla niewtajemniczonych pub musiał wyglądać dość niecodziennie, z takimi gośćmi jak Pan Jan Adamski z żoną, Wojtek Szarski (Macaroni), Roman Zaczkiewicz (Szarmant) , Filip Szymaniak (Eye_lip), Michał Frąckiewicz (Meander) czy też Kolega Whitesnake.

Tak jak było obiecane, pojawiły się też butelki z piwem. Piwo jest dostępne na kranie nr 9 w Samych Kraftach vis-a-vis.

Ze spotkania będzie materiał filmowy tylko muszę go złożyć ;) 

dziękuję wszystkim uczestnikom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.