Skocz do zawartości

(KONKURS) 4-bój klasyczny z PATINE i MULTIRENOWACJĄ


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Jamjest napisał:

Biorąc pod uwagę, że jako jedyny na tym forum posiadam zdolności artystyczne z NAJWYŻSZEJ półki (jak udowodniłem w konkursie loake), zgłaszam swoja kandydaturę na jurora. Można nie klęczeć ;)

Dziękuję za chęć pomocy, ale nie chciałbym łamać regulaminu:

Cytuj

*NABÓR do JURY!
Osoby, które nie będą brały udziału w konkursie, mogące wylegitymować się co najmniej 500 punktami forumowej reputacji mogą zasiąść w 3-5 osobowym JURY i bez udziału sponsora zadecydować o werdykcie. Chętni proszeni są o składanie CV ;) na PRIV. W przypadku braku odpowiednich kandydatów, nie będzie już tak obiektywnie i nagrody zostaną przyznane przez nas :)

W tym momencie mamy już 3-osobowe JURY i tak zostanie (ja umywam ręce):

@xkoziol

@Hargin

@Koval

Ciężkie decyzje Panowie przed Wami! Szczerze współczuję ;) Powodzenia!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, swordfishtrombone napisał:

Spróbuję sił w innej konkurencji

Paweł mnie zainspirował, ale o ile On posłużył się znaną od wieków formą literacką, ja zaproponuję nowoczesną, mianowicie sms. Dwie krótkie wiadomości tekstowe (obie dokładnie przepisowe 160 znaków, można sprawdzić), od Statystycznej Żony do Statystycznego Męża, odpowiednio pre-Patine i post-Patine:

O kt wracasz?Bede w galerii,podjedz?RylkoSa mega szpilki czarne,niewiem czy skora czy eko,ty sie znasz:-*Jaka pasta,Kiwi czy Buffalo?Zjemy sushi?Potem kino?xoxo

Byl kurier.Prawidla mega,PACHNA!Skonczyl sie renowator,nie zamowiles?:-(Wez i dla taty hangers project na garn, koszulowym zachwycony! Z kasa krucho,jemy w Macu

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • waski locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.