Skocz do zawartości

(KONKURS) 4-bój klasyczny z PATINE i MULTIRENOWACJĄ


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmieniło się moje życie po poznaniu środków z multirenowacja.pl? DIAMETRALNIE!

Zanim do tego doszło nie mogłem spać, nie mogłem jeść, moje życie wypełniała pustka... wydaje mi się, że nawet żona mnie mniej kochała, a pies mnie bardziej szarpał na spacerach..

Ale w  końcu nadszedł ten moment, na który czekałem całe życie. Otwarto sklep internetowy multirenowacja.pl.

Na początek zakupiłem kilka środków, niedużo, na spróbowanie i to był strzał w dziesiątkę!

Uzależniłem się po prostu od tego sklepu. Kupowałem coraz to więcej i więcej. Nie żałowałem wydanych środków. W końcu moje zapasy osiągnęły taki poziom, że po dziś dzień kotlety smażymy na oleju kopytkowym Saphir Etalon NOIR... smak jest po prostu nie do opisania! Polecam każdemu!

Ale to nie wszystko! Odkąd zacząłem 3 letniego syna smarować Tarrago Nano Cream przed każdym wyjściem na spacer w niepogodę, zaczął mniej chorować. Pomijam już fakt, że w razie deszczu woda spływa po nim jak po kaczce, a do tego jego skóra jest jakaś taka bardziej odżywiona.

Jako, że zbliżają się święta zaczynam się zastanawiać czy nie obdarować mojej czcigodnej małżonki zapasem Creme Surfine w kolorze Brun Cuivre N'30... podglądałem ją ostatnio w łazience, jak używa tego Pommadiera zamiast podkładu kosmetycznego.

Panowie, uwierzcie mi, że tych zastosowań może być jeszcze więcej!

Tylko nie wiem czy o wszystkich mogę mówić... B)

DSC02107.JPG

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

Idąc w wyścigi ze Św.Mikołajem... udało się i będziemy pierwsi z zasłużonymi prezentami dla tych, którzy nie byli tym razem grzeczni... ale kreatywni i pracowici :) 

 

Na wstępie wyznam, że jury nie miało łatwego zadania. W konkursie wzięło udział 30 forumowiczów, którzy przekazali 101 owoców pracy twórczej (średnio 3,36 na uczestnika). Jednak, aby oddać sprawiedliwość jeden z Was wyprodukował, aż 19! zgłoszeń :D Nasze wypracowane w społeczności powiedzenie "dołóż do Yanko" nabrało nowego, nieznanego znaczenia :) 

Mimo przekazania prac w wielu konkurencjach przez poszczególne osoby, nie ocenialiśmy całokształtu twórczości, tylko co najwyżej dwie najlepsze prace (druga dawała dodatkowy punkt w rankingu). 

 

Zatem Panieeeee i Panowieeeeeeeee.... zwycięzcą w 4-boju klasycznym o puchar PATINE i MULTIRENOWACJI jestttt....... 

 

@lubo69 (I miejsce) - za urzekającą krótką formę literacką (SMS) oraz mem z kozłem... do ćwiczeń :)

Zrzut ekranu 2016-12-24 o 09.35.46.png

kozioł.jpg

@TYTUS (II miejsce) - za projekt opakowania dla produktów Patine, które doceniliśmy zarówno za spójność konceptu, pomysł, jakość wykonania... ale także za podobieństwo do produktów czekoladowych (lubimy czekoladę :twisted:)

19606137.jpg

@swordfishtrombone (III miejsce) - - za odkrywcze i ożywcze wyjaśnienie czym jest "z koziej... tfu... końskiej dupy trąba". Dodatkowo niezły tekst "przed/po" z naukowym bełkotem... nie zrozumieliśmy, ale czyta się fajnie :)

generImg.php.jpeg

@Avallach (IV miejsce) - jak to powiedział jeden z jurorów "urzekająca heavy metalowa wersja pudełka na buty" - nie słuchamy kolęd, słuchamy ostrych utworów :) Dodatkowo doceniliśmy staranne ujęcie trzewików Yanko z diabelskim kołem. 

 

@Skalpel (V miejsce) - co prawda zawodowiec wystartował w konkursie dla amatorów, ale odnowienie górskich butów vintage wprowadziło nas w osłupienie tak wielkie, że zastanawialiśmy się, czy nie wysłać kolegi do Muzeum Tatrzańskiego na konserwatora :) Dodatkowe punkty za propozycję polecenia pomadiera jako podkładu dla naszych połowic... pomysł się nie przyjął, wigilia na dworcu... prawdziwie spokojne święta :)

 

@Wodzu (VI miejsce) - za najbardziej kontrowersyjne memy, które każdorazowo doprowadzały do wrzenia naszego kolegę z jury... szczególnie ten z kajmanami :) 

 

@Krzysiek_W (VII miejsce) - za pomysł przywrócenia do życia skrzynki Patine i jednoczesne wykonanie na najwyższym poziomie

 

@elvis185 (VIII miejsce) - za kreatywność w wyszukaniu strasznie zimnej i sztywnej panny z lustrem na nosku... pantofelka :) Bardzo doceniamy fakt, że się chciało wyjść z domu :)

 

@Xune (IX miejsce) - za oddanie klimatu w zdjęciu maszyny do szycia i trzewików Yanko 

 

@kuberos (X miejsce) - granie seksem zawsze działa :) jak na szowinistyczne jury przystało 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, wybór był bardzo trudny, a zwycięzcom składamy najszczersze gratulacje.

 

Wesołych ! :D 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj:-o Ponieważ jest wigilia, odezwę się ludzkim głosem i napiszę, że trochę głupio mi odbierać nagrodę rzeczową (w dodatku najwyższą), ponieważ już sama możliwość usankcjonowanego, legalnego nabijania się z Kolegi Jurora (którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiam), bez nożyczek Moderatora i innych punktów ostrzeżeń, była cenną nagrodą:P Nie zazdroszczę Jury, które musiało porównać memy z generatora z profesjonalnymi szkicami brył. Wielkie gratulacje dla wyróżnionych i niewyróżnionych.

Z drugiej strony, ponieważ Yanko niestety nigdy dość, muszę dać upust swojej drugiej (pierwszej?) naturze i ucieszyć się jak dziecko z niespodziewanego jednak prezentu:

1gitf9.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my Wszystkim uczestnikom oraz kibicom dziękujemy za zabawę! Było wyjątkowo wesoło i intensywnie :) Nagrody zostaną rozesłane w ciągu najbliższych dni.
Dziękuję również JURY, które stanęło na wysokości zadania!


Tych, którzy zgłosili się do konkursu, a ich talent nie został niestety dostrzeżony przez JURORÓW, zapraszam na priv po odbiór nagród pocieszenia w postaci szybkich rabatów - w wiadomości proszę wskazać sklep, w którym rabat ma być zrealizowany. 

Szczęśliwego Nowego Roku! I do następnego :)

:-D:-D:-D

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • waski locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.