Skocz do zawartości

Black Friday 2017


marxik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Koval napisał:

A może mówicie o różnych szarych kamizelkach?...B)

...albo to Ty, Pawle powinieneś wyczyścić cookies...

Z 7 wyświetlanych w zakładce 'Waistcoats' produktów - 5 jest dostępnych, ale w cenach 57-58 GBP, więc raczej to żadna z tych, zakupionych przez Ciebie.

Sprawdzałeś w sekcji "Clearance" (clearance->suits->waistcoasts), czy w normalnej? W Clearance wszyskie kamizelki są w cenie 50 GBP albo mniej. Ja nadal widzę tę kamizelkę i nawet mogę kliknąć add to bag i kupić kolejną... O tej którą kupiłem dostałem już informację, że zamówienie zostało przyjęte i nawet już wysłane... Print screen sprzed minuty:

CT.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

Sprawdzałeś w sekcji "Clearance" (clearance->suits->waistcoasts), czy w normalnej? W Clearance wszyskie kamizelki są w cenie 50 GBP albo mniej. Ja nadal widzę tę kamizelkę i nawet mogę kliknąć add to bag i kupić kolejną... O tej którą kupiłem dostałem już informację, że zamówienie zostało przyjęte i nawet już wysłane... Print screen sprzed minuty:

Widocznie zostałeś wybrany :) skoro nie tylko ja mam ten problem. Wielka szkoda, bo fajna okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem całą zakładkę "Clearence" w CT będąc niezalogowanym i kamizelka pokazana przez @Zajac Poziomka nie była widoczna, po zalogowaniu się pojawiła, jednak zamiast ceny wyświetlał się napis "N/A". Co ciekawe, niektóre rozmiary były jeszcze dostępne. Spróbowałem więc sfinalizować zakup, jednak po przejściu do koszyka pojawiła się informacja, że produkt został wyprzedany. 

Konkluzja z tego taka, że skrypt sklepu się posypał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

46 minut temu, Wodzu napisał:

Przejrzałem całą zakładkę "Clearence" w CT będąc niezalogowanym i kamizelka pokazana przez @Zajac Poziomka nie była widoczna, po zalogowaniu się pojawiła, jednak zamiast ceny wyświetlał się napis "N/A". Co ciekawe, niektóre rozmiary były jeszcze dostępne. Spróbowałem więc sfinalizować zakup, jednak po przejściu do koszyka pojawiła się informacja, że produkt został wyprzedany. 

Konkluzja z tego taka, że skrypt sklepu się posypał. ;)

Miałem dokładnie tak samo. mimo braku pewności co do rozmiaru, spróbowałem i odpuściłem, uznałem tak jak stwierdził Krzysiek W, że to znak aby jej nie kupować :) I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zajac Poziomka napisał:

Wolałem wersję, że zostałem wybrany :D 

Naszło mnie takie spiskowe myślenie, że skrypt sklepu CT został tak skonstruowany, żeby te ciekawsze produkty wyświetlać tylko tym osobom, które zostawiły już u nich XXX funtów.

A może... ;)

@ Żeby nie było tylko OT - za Styleforum, lista sklepów oferujących przeceny z okazji Black Friday:

http://journal.styleforum.net/styleforum-black-friday-sale-list-2016/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.