Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To były moje pierwsze brogue'i, w ogóle pierwsze buty z ażurem, więc postanowiłem wydać tę znikomą kwotę, żeby sprawdzić, czy się przekonam. No i się przekonałem, choć tę parę wzuwam tylko na "specjalne" okazje, bo jestem świadom ich wyjątkowości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo modne.. :roll: to chyba nie klasyczna meska elegancja.,pomijajac.. :D

Ciekawy jestem czy potrafisz uargumentować ten tok myślenia. Co sprawia, że te buty nie mogą być zaklasyfikowane jako klasyczne, farbowanie noska? Niezła skóra, skórzana podeszwa relatywnie dobrej jakości, maszynowo wycinany wzór, ale bez tzw. ryzek, czyli pozostałych w skórze wyrębów. Jak koledze zacznie przeszkadzać farbowanie to za kilkadziesiąt złotych zmieni kolor na inny, nawet jednolity.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immune,

zartowałem..spójrz na druga ikonke..i doskonale zrozumiałem tekst "bardzo modne".

P.S.rozumiem nie kazdego z forum stac na buty za 1000-1500 zł.

rozbawiło mnie to" bardzo modne.. ":D

pomijajc to,niektóre zestawy prezentowane tutaj "gonia " za moda..

wiec tylko obserwuje,czasem wtrace słowo..

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej obuwie, które ostatnio dosyć często noszę. Są to loafersy Ralpha Laurena, a właściwie Crockett & Jones (gdzieś słyszałem albo czytałem, że buty dla tej marki produkuje właśnie CJ). Przez ostatnich kilka tygodni jestem na wymuszonym urlopie, a jedynymi wyjściami z domu są w zasadzie wypady po prasę, itp. Obuwie wsuwane to więc najodpowiedniejszy (czyt. najwygodniejszy) wybór na takie "okazje".

Zdjęcia leżą, jeśli chodzi o jakość, ale jak rozumiem ten wątek ma być bardziej przystępną formą CMDNS, tak więc zdjecie z komórki to nie faux pas. Poza tym za wszelką cenę chciałem coś wrzucić, żeby nie być outsiderem :).

Mały OT. Nie znalazłem wątku na ten temat, a chętnie zapoznałbym się z radami/wskazówkami w kwestii robienia zdjęć do CMDNS. Chodzi o proste tipy, typu: jak ustawić aparat/telefon, robić samemu czy prosić kogoś, etc. Przyznam, że nie noszę ze sobą codziennie aparatu ze statywem (a w sumie w ogóle go nie noszę :) ), a jestem zwolennikiem raczej spontanicznego wrzucania zestawów, w których chodzimy, nie zaś sesji przed lustrem, uważam więc, że tego typu poradnik mógłby wiele wnieść.

Aha, w poruszanej ostatnio kwestii przebiegu, buty kupiłem na wiosnę.

Pozdrawiam

Edit: zmieniona wielkość zdjęć. Teraz wszystko mieści się na ekranie :).

post-1510-13658920648549_thumb.jpg

post-1510-13658920648931_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT. Nie znalazłem wątku na ten temat, a chętnie zapoznałbym się z radami/wskazówkami w kwestii robienia zdjęć do CMDNS. Chodzi o proste tipy, typu: jak ustawić aparat/telefon, robić samemu czy prosić kogoś, etc. Przyznam, że nie noszę ze sobą codziennie aparatu ze statywem (a w sumie w ogóle go nie noszę :) ), a jestem zwolennikiem raczej spontanicznego wrzucania zestawów, w których chodzimy, nie zaś sesji przed lustrem, uważam więc, że tego typu poradnik mógłby wiele wnieść.

Przejrzyj wstecz CMDNS - dsc wrzucał podstawowe ustawienia i wskazówki, które można wykorzystać do robienia zdjęć do wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o który post Ci chodzi, on dotyczy właśnie bardziej profesjonalnych kwestii dla osób, które być może mają więcej czasu na aranżowanie sesji zdjęciowych i obróbkę zdjęć.

Mnie chodzi o to, żeby zdjęcia zrobione telefonem w miarę wyraźnie pokazywały proporcje, krój i kolory, ergo pomocne mogą być informacje, typu: jak wysoko ustawić tel., jaka odległość od sylwetki, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej obuwie, które ostatnio dosyć często noszę. Są to loafersy Ralpha Laurena, a właściwie Crockett & Jones (gdzieś słyszałem albo czytałem, że buty dla tej marki produkuje właśnie CJ).

To nie jest Crockett & Jones tylko Highland.

http://www.highlandbelt.com/

Bardzo dobra firma zajmująca się produkcją wyrobów skórzanych. Te loafersy są przeznaczone jedynie na rynek amerykański, ciekawy jestem gdzie je kupiłeś. Jeżeli chodzi o resztę butów RL to patrz niżej:

Jeżeli chodzi o Ralph Lauren Purple Label to robi je Edward Green i Crockett and Jones. Kilka modeli produkuje też od czasu Peal & Co. oraz Allen Edmonds. Te pół-pasowe z logiem "made in Italy" są robione przez Sesto Meucci. Linia produkcyjna jest zlokalizowana w przyzakładowej fabryce Gucci. Świetne buty.

http://www.sestomeucci.it/

Dodałbym do tej listy Gaziano & Girling.

Rzeczywiście, ale to chyba tylko Made to Order. Swoją drogą to jeszcze kilka lat temu nie posądzałbym RL o takie powiązania. Kiedyś produkował dla nich głównie Johnston & Murphy, ale to jeszcze w czasach kiedy buty produkowane były w USA (obecnie pozostała jedynie jedna linia w starej fabryce w Tennessee).

Poza tym od przeszło dwóch miesięcy RL ponownie podpisał umowę z Alden'em. Podejrzewam, że będzie to dotyczyło jedynie linii MTO.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.