Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzielnie służyły przez ostatnie 4 dni na mazurach. Loake Fairford:

Czegos takiego szukam na jesien, ale czy one maja normalna GW podeszwe? Jak to sie sprawdza w wilgoci, blocie itp.?

Ja jednak mysle o trzewikach na gumie, szczegolnie na zime. Chyba, ze zdecyduje sie na to:

post-270-13658920555973_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielnie służyły przez ostatnie 4 dni na mazurach. Loake Fairford:

Czegos takiego szukam na jesien, ale czy one maja normalna GW podeszwe? Jak to sie sprawdza w wilgoci, blocie itp.?

Ja jednak mysle o trzewikach na gumie, szczegolnie na zime. Chyba, ze zdecyduje sie na to:

Też cały czas szukam czegoś dobrego na jesień.

Loake mają GYW ale od spodu jest gumowa podeszwa Dainite - świetna sprawa.

Spisały się rewelacyjnie w podmokłych błotnych terenach, a szeroki sztuper sprawił, że nie brudziły się aż tak bardzo z zewnątrz. Przychylam się do opinii gccg, że takie buty do doskonały wybór na wakacyjne wycieczki. Świetnie izolują od ciepła i chronią kostkę przed urazami, a jednocześnie są na tyle wytrzymałe, że ciężko o jakiekolwiek uderzenie stopy a i żadne ataki kobiecymi szpilkami nie są groźne 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielnie służyły przez ostatnie 4 dni na mazurach. Loake Fairford:

Czegos takiego szukam na jesien, ale czy one maja normalna GW podeszwe? Jak to sie sprawdza w wilgoci, blocie itp.?

Ja jednak mysle o trzewikach na gumie, szczegolnie na zime. Chyba, ze zdecyduje sie na to:

Też cały czas szukam czegoś dobrego na jesień.

Loake mają GYW ale od spodu jest gumowa podeszwa Dainite - świetna sprawa.

Spisały się rewelacyjnie w podmokłych błotnych terenach, a szeroki sztuper sprawił, że nie brudziły się aż tak bardzo z zewnątrz. Przychylam się do opinii gccg, że takie buty do doskonały wybór na wakacyjne wycieczki. Świetnie izolują od ciepła i chronią kostkę przed urazami, a jednocześnie są na tyle wytrzymałe, że ciężko o jakiekolwiek uderzenie stopy a i żadne ataki kobiecymi szpilkami nie są groźne 8-)

Dzieki za odpowiedz, biore takie Loake pod uwage. Moze w sprawie forumowych trzewikow pomoze nam wszystkim nieoceniony Immune :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak mysle o trzewikach na gumie, szczegolnie na zime. Chyba, ze zdecyduje sie na to:

Janie, masz jakieś namiary na sklep sprzedający buty Wolverine? 1000 Mile Boot śnił mi się po nocach, ale nie mogłem znaleźć sprzedawcy.

Niestety mam tylko info dostepne w internecie, a jesli bede je kupowal to chyba stacjonarnie. Wybiore sie moze w styczniu do USA, wiec bedzie to okazja do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz namiary na sklepy sprzedajace Wolverine:

http://www.wolverine.com/us/1000mile/bl ... ilers.aspx

Myślałem raczej o czymś internetowym, względnie niewymienionym na liście - Jan rozwiał moje nadzieje ;)

http://www.nextag.com/wolverine-1000-mi ... tores-html

Tu mozesz znalezc sklepy, ktore nimi handluja online (oczywiscie nie wszystkie). Czesc z nich wysyla do PL, np. http://www.onthefly.com/product/wolveri ... boot/27790, http://www.amazon.com/dp/B002KYX2FY/ref ... B002KYX2FY

Jesli chcesz je kupic przez internet, to wejdziesz w ich posiadanie pewnie szybciej niz ja. Glowa do gory, nie wszystko stracone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu cicho, że podbiję Wam puls ryzykownym postem :twisted:

Panowie, co myślicie o kontrastujących sznurówkach? Wklejam kilka zdjęć z mniej i bardziej poprawnymi skarpetkami. Buty są o tyle ciekawe, że są na skórzanej podeszwie, wyglądają klasycznie, lecz skóra jest naprawdę podłej jakości (czego na zdjęciach dobrze nie widać). Dwucyfrowa cena w złotych sprawia, że noszę je z bananem na twarzy, a beżowe sznurówki tylko dopełniają ten szaleńczy obraz :mrgreen:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.