Jump to content

Jakie buty mam dziś na sobie

Recommended Posts

• Replies 15.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bontoni

Stefano Bemer na kopycie JS

Posted Images

17 minut temu, Szydlowsky napisał:

@Zajac Poziomkajak się sprawują RMW ? Jak rozmiarówka ?

True to size, bardzo wygodne. Ze względu na pandemię rzadko wychodzę z domu i zaliczyły dopiero kilka dłuższych wyjść. Natomiast wiem czego się spodziewać, bo moja partnerka ma takie same tylko czarne od dłuższego czasu. Dlatego też zdecydowałem się na RMW, mimo że pierwotnie chciałem kupować C&J Chelsea V lub VIII. To naprawdę świetne buty, co prawda wykonanie (SPI itp.) nie powala ale mają bardzo kształtne kopyto (chiseled) i są uszyte z bardzo miękkiej i fajnie wyglądającej skóry, na dodatek z jednego kawałka (wholecut), co nie jest zbyt częste w chelsea boots. Brak szwów i miękkość skóry sprawia, że buty na nodze nosi się prawie jak skarpetę. Jedyna uwaga, to że raczej nie są super eleganckie, skóra jest dosyć charakterystyczna i dosyć wyraźnie się łamie - to nie cielak, a trochę starsze zwierzę („yearling”). Szczegolnie brązowe, czarne są trochę bardziej eleganckie.

• Like 3
  • Upvote 1
2 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

to nie cielak, a trochę starsze zwierzę („yearling”)

Bukat - aż dziw, że rozróżniają i nie twierdzą, że to cielak.

[mention]Zajac Poziomka [/mention] buty oczywiście piękne, ale na mnie od pewnego czasu robi wrażenie fakt (wrzuciłeś kilka zestawów z dżinasami), że nie hołdujedz ogólnej modzie podwijania dżinsów (i szpanowania selfedżem), tylko nosisz po prostu spodnie właściwej długości. Wygląda to bardzo dobrze, schludnie i bezpretensjonalnie. Do tego niepodwinięte dżinsy lepiej pasują moim zdaniem do marynarki. Zainspirowany wybrałem się do Lidla w dżinsach i sztybletach.4576e869e03b231285699dde047f30ab.jpg
Barker

• Like 1