Jump to content
kamil

Jakie buty mam dziś na sobie

Recommended Posts

19 minut temu, Midlife-Crisis napisał:
  1. @Tanatos70 z mojego doświadczenia dainite już sama w sobie jest dla snobów, którzy mają czym rotować (tak od 30-tu par) i u których problem wymiany podeszwy nie następuje. A co dopiero z logo producenta😁.

Ty, Panie Senior, nie obrażaj Pan ludzi wyzywając od snobów :P

nie mam aktywnych 30 par, a ostatnio tylko takie kupowałem (choć ostatni zakup z rok temu?). Takie, czy dainite

• Upvote 1

43 minuty temu, Midlife-Crisis napisał:
  1. @Tanatos70 z mojego doświadczenia dainite już sama w sobie jest dla snobów, którzy mają czym rotować (tak od 30-tu par) i u których problem wymiany podeszwy nie następuje. A co dopiero z logo producenta😁.

Nie no, dla snobów to "skórkowa", gumowa to dla praktycznych 😁

• Upvote 2

13 minut temu, Tanatos70 napisał:

Nie no, dla snobów to "skórkowa", gumowa to dla praktycznych 😁

To samo pisałem, kiedy mnie ubiegłeś. Miałem jeszcze rzucić jakimś poznańskim stereotypem, ale zauważyłem, że na 10 par 7 jest u mnie na gumie ;)

49 minut temu, Krzysiek_W napisał:

Ty, Panie Senior, nie obrażaj Pan ludzi wyzywając od snobów :P

nie mam aktywnych 30 par, a ostatnio tylko takie kupowałem (choć ostatni zakup z rok temu?). Takie, czy dainite

Ja aspiruję do tej magicznej trzydziestki. Na razie coraz dalej, bo na buty średnie nie mam już ochoty. 😂

8 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

Ja aspiruję do tej magicznej trzydziestki. Na razie coraz dalej, bo na buty średnie nie mam już ochoty. 😂

a ja ostatnio najczęściej noszę drugiej jakości podwójne koniakowe Meerminy Hiro z ebay :)

• Like 1

Moje doświadczenia z dainite, która się okazała mniej trwała niż moje wyobrażenie o niej, są takie, że producent tego nie wymienia, a szewc chce to opiłować  i coś na to nakleić. Ze skórzaną jest mniej problemu. Można podzelować. 

Dainite rzeczywiście nie grzeszy zbytnio trwałością ,dodatkowo jest śliska.Na pewno nie był by to mój pierwszy wybór gumowej czy syntetycznej podeszwy do butów. Jeżeli chodzi o trwałość to NeoCork jest nie do pobicia ,w kategorii komfortu  EVA,a pod względem stabilności na śliskim -mokrym podłożu Traction Tred Cushion Crepe.

• Upvote 1

28 minut temu, Krzysiek_W napisał:

a ja ostatnio najczęściej noszę drugiej jakości podwójne koniakowe Meerminy Hiro z ebay :)

... ale u Ciebie te wszystkie buty świetnie wyglądają, a u mnie nie 😂

Moje doświadczenia z dainite, która się okazała mniej trwała niż moje wyobrażenie o niej, są takie, że producent tego nie wymienia, a szewc chce to opiłować  i coś na to nakleić. Ze skórzaną jest mniej problemu. Można podzelować. 

Czyli opiłować i coś na to nakleić,tak?
  • Like 1

1 godzinę temu, Żorż Ponimirski napisał:

@Krzysiek_W, czyli tak w skrócie - nie za tanie nie za drogie. Nie za skromne nie za snobistyczne. Nie za eleganckie nie za casualowe. Nie za ciemne nie za jasne. Średnie ;)

Takie w sam raz! 😁

Yanko. Parę słów z mojej strony. Buty wygodne od pierwszego założenia. Co mnie razi, o czym już chyba w innym wątku wspomniałem to zbyt obszerne cholewki, jakość sznurówek -tragedia , jak widać na zdjęciu zostały wymienione - po dwóch wyjściach zaczęły się "supełkować". Ja swoje kupiłem w cenie promocyjnej z 20% zniżką. Nie mniej dziś kupiłbym miast trzewików krótkie brogsy z zamkniętą przyszwą.

4AC2171A-9A9B-461F-8D07-2BC3BC60925E.jpeg

• Like 1
  • Upvote 4

18 godzin temu, kichanadeta napisał:

Yanko. Parę słów z mojej strony. Buty wygodne od pierwszego założenia. Co mnie razi, o czym już chyba w innym wątku wspomniałem to zbyt obszerne cholewki, jakość sznurówek -tragedia , jak widać na zdjęciu zostały wymienione - po dwóch wyjściach zaczęły się "supełkować". Ja swoje kupiłem w cenie promocyjnej z 20% zniżką. Nie mniej dziś kupiłbym miast trzewików krótkie brogsy z zamkniętą przyszwą.

Który to dokładnie model Yanko i na jakim kopycie? Dziękuję. 

18 godzin temu, kichanadeta napisał:

Który to dokładnie model Yanko i na jakim kopycie? Dziękuję. 

Trzewiki od Zack Roman. Szyte ramowo, skóra groszkowa. Na górze metalowe oczka zamiast haczyków. Cholewka z bardzo miękkiej i przyjemnej w obyciu skóry. 

Yanko mnie wczoraj skatowały. Dziś w Zacku dużo wygodniej. 

BFF3B092-0EBA-4DD2-8C0D-94EF861B7565.jpeg

• Like 3
  • Upvote 4

Godzinę temu, Milimetr napisał:

Yankee mnie wczoraj skatowały. Dziś w Zacku dużo wygodniej. 

Pobrzmiewa trochę„ ... z ojcowskiej ręki nie boli” ale buty ładne.

Jakby tym Yankom powyżej lepsze zdjęcie zrobił, toby też lepiej wyglądały. 🙂

30 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

Pobrzmiewa trochę„ ... z ojcowskiej ręki nie boli” ale buty ładne.

Jakby tym Yankom powyżej lepsze zdjęcie zrobił, toby też lepiej wyglądały. 🙂

Rozchodzą się jedne i drugie, nie mam wątpliwości. 

10 minut temu, kichanadeta napisał:

653VH

960 G / Yes Testa De Moro

Dzięki. Na stronie Patine ten kolor wygląda na jaśniejszy. Mnie się to kopyto podoba. 

Sam mam brogsy na tym kopycie.