Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Beny23 zdaje...fajne, rozwaliłes bank. Uprzedziłeś moje pytanie o dopasowanie. Swego czasu mierzyłem kilka par i były dość wąskie. O schodzeniu się obłożyny.mogłem zapomnieć. V była bardzo szeroka😀. Sprzedawca starał się jak mógł tłumacząc, że w Berlutim to standard i tak szeroko ma być 😁

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Egonax said:

@Beny23 zdaje...fajne, rozwaliłes bank. Uprzedziłeś moje pytanie o dopasowanie. Swego czasu mierzyłem kilka par i były dość wąskie. O schodzeniu się obłożyny.mogłem zapomnieć. V była bardzo szeroka😀. Sprzedawca starał się jak mógł tłumacząc, że w Berlutim to standard i tak szeroko ma być 😁

Berluti wholecuts są tak skonstruowane że przyszwa się nigdy nie schodzi co na forum uchodzi za grzech śmiertelny ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Whitesnake napisał:

W temacie sneakersów... w roku znajdą się ze dwa chłodniejsze wieczory kiedy lubię takie.

26E68409-588F-44FC-8BF6-823C1FEB43E0.jpeg.ab4bfbabe173722536b60279343d4e1a.jpeg

(NB Grenson) 

Pamiętam ten drop! W PL dostępnych była bodajże limitowana ilość par tylko u Zaremby?  Również nie jestem zwolennikiem "hybryd" i pierwsza reakcja była alergiczna, ale im częściej je oglądałem tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że coś w nich jest :) Dziś chyba sam bym kupił, bo moim zdaniem to jeden z bardzo nielicznych tego typu projektów, które do mnie ostatecznie trafiły. Poza tym takie buty ludzie kupują również przez wzgląd na pewną historię obu marek czy też unikalność. Kiedy zdałem sobie sprawę, że przegapiłem swoją szansę, pocieszyłem się bardziej standardową wersją, ale równie mocno polecam miłośnikom NB :) 

nb_gentleman_choice_patine_socks_shoes_01.thumb.jpg.fe55ffa581ba7cbd684e24c478f63d2e.jpg

nb_gentleman_choice_patine_socks_shoes_02.thumb.jpg.9fcfa925091c2d88c8082c706abf20be.jpg

 

  • Like 7
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saphir.pl et al., jeśli lubicie wyższe serie NB i jesteście akurat przejazdem w USA ;) to polecam pozwiedzać sklepy serii Marshalls. Sa tam często dostępne NB made in USA za <50$. Moja żona ma chyba 5 par, ja kupiłem na pamiątkę jedne. Bardzo fajne są te ze skory Horween...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, saphir.pl napisał:

Poza tym takie buty ludzie kupują również przez wzgląd na pewną historię obu marek czy też unikalność. 

Jak zwykle trafna ocena sytuacji :) Przyznam, ze uległem czarowi tej historii. Nie mam zbyt wielu okazji żeby je zakładać, ale jak juz mam, to robię to z przyjemnością. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.