Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

8 godzin temu, mayor napisał:

Ciężkie wykroczenie przeciwko kanonom "klasycznej elegancji" zimowe trzewiki w niemal 90 st.F upale

IMG_3207.JPG

IMG_3196.JPG

IMG_3197.JPG

IMG_3205.JPG

Z czego wynika takie przywiązanie do ciężkiego ubrania w 32 st upał? 

Z przestrzegania kanonów elegancji chyba nie bo jeansy to casual. Nie wygodniejsze byłyby bawełniane chinosy, zamszowe lekkie derby? Mokasyny? Boat shoes. 

Jakoś nie czuje tego . Ja to odbieram trochę dziwacznie. Ale jak ci nie gorąco to nie mam nic do tego. Ja jakbym mógł sobie iść wzdłuż oceanu to miałbym na sobie krótkie spodnie, luźne polo , skórzane sneakersy . I cieszyłbym się dotykiem wiaterka, wody, piasku. Im mniej na sobie tym piękniej

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Profumo napisał:

Z czego wynika takie przywiązanie do ciężkiego ubrania w 32 st upał? 

Z przestrzegania kanonów elegancji chyba nie bo jeansy to casual. Nie wygodniejsze byłyby bawełniane chinosy, zamszowe lekkie derby? Mokasyny? Boat shoes. 

Jakoś nie czuje tego . Ja to odbieram trochę dziwacznie. Ale jak ci nie gorąco to nie mam nic do tego. Ja jakbym mógł sobie iść wzdłuż oceanu to miałbym na sobie krótkie spodnie, luźne polo , skórzane sneakersy . I cieszyłbym się dotykiem wiaterka, wody, piasku. Im mniej na sobie tym piękniej

Przede wszystkim Aldeny Indy 405 to nie są ciężkie buty tylko lekkie przewiewne z wyściółką z bawełnianej plecionki Duck Cotton cały ciężar tych trzewików to podeszwa NeoCork ciężka,ale za to niezniszczalna.,Dodatkowo Indy to najwygodniejsze buty na świecie żadne mokasyny,boat shoes ani sneakersy nie są w stanie nawet trzymać świecy przy Aldenach 405 jeżeli chodzi o wygodę i ergonomie.,Kto ma Indy Boots to wie o co chodzi.,Zresztą Harrison Ford wybrał te trzewiki do pracy przy zdjęciach do Raiders OTLA w Tunezji pomimo ,że pani od kostiumów chciała go obuć w Red Wingi.Tak się zaczęła salonowa kariera Indy Boots, wcześniej to były buty robocze dla cieśli(sezon na roboty ciesielskie jest w największe upały).Według fit-bit mój sobotni spacer miał dystans 16 mil,w kiepskim obuwiu bąble na nogach gwarantowane,dodatkowo ponad 2 godziny eksploracji ruin Fort Tilden. To jest mój ulubiony cel wycieczek na Rockaway, obiekt unikalny jedyna ewentualnie jedna z niewielu baz militarnych udostępnionych do zwiedzania,na której w czasach Zimnej Wojny były silosy z rakietami uzbrojonymi w głowice nuklearne.,Polecam niesamowite miejsce do zwiedzania, plaża niemal bezludna , tylko nie w krótkich spodenkach i mokasynach,  

Fort-Tilden-1.jpg

Fort-Tilden-4.jpg

Fort-Tilden-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrison Ford to pewnie  z milion dolcow przytulił za to ze założył te Aldeny. Pani , która miała go namawiać na red wingi tez pewnie trochę. No ale trochę inaczej to wygląda jak pokazałeś , ze eksplorowałeś jakies chaszcze. Bo tak to wyglądało jakbyś miał jakiś fetysz na te Aldeny. Swoją drogą ja chodzę po lasach i po 40 km ale w upał to zakładam cienkie trekingowe spodnie Marmot i przewiewne buty trekingowe Merrell . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mayor napisał:

Przede wszystkim ...

 

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę... :)  

Trzewiki na plaży w środku lata, które pokazałeś na pierwszych fotkach, to czysty absurd. Całkowicie inaczej wygląda sprawa zwiedzania ruin znajdujących się w pobliżu plaży, w których trzewiki znajdują pełne uzasadnienie. Rozumiem zamiłowanie do wzbudzania kontrowersji, ale dyskutowanie o wyższości trzewików latem z osobami celowo wprowadzonymi w błąd... jest takie sobie...

Buty ładne.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Xune napisał:

@Whitesnake Zdradzisz co u Ciebie niedokładnie wykonali?

 

Ułożenie pasa i szycie goyser wygląda jakby ktoś je wykonywał po sporej dawce śliwowicy. Na szczęście tylko od wewnętrznej strony buta i na wysokości śródstopia, więc podczas noszenia jest to mało widoczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Diminished napisał:

@Mateo86 Buty oczywiście wspaniałe, ale moją uwagę zawsze przykuwają świetne skarpetki - można wiedzieć jakiej marki? Przykładowo te w prążki ze zdjęcia z Meccariello albo poprzedniego z AS. 

Na zdjęciu z ASami - Pedemeia, a te bordowe to Bresciani.

Z innych to włoskie RED Socks - dostępne w TK, Vistula, Loake i Mazzarin.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.