Jump to content
kamil

Jakie buty mam dziś na sobie

Recommended Posts

Carlos Santos 6903 Coimbra Green Label

Carlos Santos 6903 Coimbra (Green Label)  .jpg

Jaaakie piękne! Jak długo je masz? Zadowolony jesteś? :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

20 minut temu, eustachu napisał:

Jaaakie piękne! Jak długo je masz? Zadowolony jesteś? :)

W szafie od 5 miesięcy, użytkowane raz/dwa razy w tygodniu (czasami cały dzień, czasami tylko na przysłowiowe "wyjście do kościoła").

Pamiętam, że na FB Sklepu Klasyczne Buty miałeś wątpliwości, czy te Santosy, ze względu na metodę szycia (blake) są warte zachodu (ceny). Według mnie to najwygodniejsze buty jakie użytkuję, są rewelacyjnie wykonane, szczególnie podoba mi się glanek - bardzo ładnie wyprofilowany i wycięty. Szycie metodą blake wpływa na elastyczność buta i wygodę w noszeniu. Mam Santosy szyte gyw i muszę przyznać, że nie są tak wygodne jak te.  

Moim zdaniem, najważniejsze w butach, które kupujesz świadomie, to dopasowanie kopyta do anatomii stopy. Czasami warto odpuścić zakup, tego co Ci się podoba, na rzecz dobrego dopasowania. Jeśli przy pierwszym założeniu widzę, że dopasowanie (szczególnie w okolicach śródstopia) szwankuje - odpuszczam, bo nie chcę mi się męczyć.

Widziałem zdjęcia Twoich Berwick 3577 i wydaje mi się, że właśnie dopasowanie zawiodło i stąd problemy z ich wyglądem. Za dużo luzu w bucie i skóra zaczyna żyć własnym życiem.   

6 godzin temu, Beny23 napisał:

Dzisiaj deszczowo Empire State of mind

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie ma to jak widok na wentylatory hahaha

Miałem podobny na Chłodnej w Wawie. Hameryka, Panie! ;)

To że wentylatory znajdują się na dachu to normalne...

Co bardziej zręczne oko dopatrzy się ikony the Big Apple w tle ;) 

• Upvote 2

@Wodzu to Loake Taunton. Tak jak patrzę teraz na zdjęcie, to troszkę zbyt "ciężkie" do tych spodni, ale faktycznie to są bardzo ładne buty. Obok Aldwych to chyba najładniejszy model Loake. 

• Upvote 1

11 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

To Charles II?

Nie, Berwick 3010 - ciągle poddaję je crash testom - ciekawy jestem, ile wytrzymają?;-)

@Zajac Poziomka, można o tych butach powiedzieć wiele dobrego (szczególnie w kontekście ich ceny, a kosztowały poniżej 600 złotych) ale na pewno nie to, że są ładne (choć nie są też brzydkie);-) Po prostu magia zdjęcia i internetów - te akurat wyszły na zdjęciu całkiem zgrabnie, a Drake, które jak to mówi młodzież, miażdżą je pod każdym aspektem nie umiem ładnie sfotografować nawet lustrzanką;-)

• Upvote 3

@musa19 ja obstawiałem, ze to AS - rewelacyjne zdjęcie ;) Te Berwicki nie są zbyt zgrabne (z tego względu je odpuściłem) ale nie jest źle i mają ładny kolor, niech się dobrze noszą!  

• Upvote 1