Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Cineos napisał:

Buty ładne, ale obiektywnie patrząc innym kolegom za takie V już by się oberwało.

Czyżby @Beny23 miał jakieś specjalny status?

Benemu nie raz się za to oberwało, ale widocznie mu to nieprzeszkadza. Zamiast znęcać się nad dopasowaniem butów, zacząłem podziwiać asertywność właściciela ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

8 godzin temu, Cineos napisał:

Buty ładne, ale obiektywnie patrząc innym kolegom za takie V już by się oberwało.

Czyżby @Beny23 miał jakieś specjalny status?

Powiedz proszę, że żartujesz.

11 minut temu, Whitesnake napisał:

Benemu nie raz się za to oberwało, ale widocznie mu to nieprzeszkadza. Zamiast znęcać się nad dopasowaniem butów, zacząłem podziwiać asertywność właściciela ;) 

Nie pamiętam tego typu komentarzy w ogóle. Czekam zatem na "ta Havana nie pasuje do Twojego krzywego kręgosłupa, pójdź w Bespoke" w CMDNS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beny miał kiedyś lotniki z V o wielkości szerokiego W, dopasowanie kolejnych butów zdecydowanie się poprawiło.😊

Natomiast w widocznych powyżej butach rozwarcie, jak dla mnie, całkowicie akceptowalne, a zresztą lekkie V nie jest aż tak istotne.  W niektórych bowiem przypadkach zdjęć  innych osób duże V szło w parze z niedopasowaniem kopyta do stopy, buty były niemal rozrywane czy rozsadzane przez stopę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Żorż Ponimirski W której kwestii miałbym żartować? Że innym się za takie V się oberwało? To było stwierdzenie.

To czy kolega ma inny status? Nie znam go osobiście. Tylko zapytałem.

Nie bardzo rozumiem, gdzie miałbym ukryć żart lub ironię.

Kilka stron wcześniej sam wstawiłeś zdjęcie świętującego prezydenta, a kolega po prostu nie zaciągnął sznurówek w nowych butach. Możliwe, że gdyby to zrobił miałby podobne V jak wyżej. Spodziewam się, że chciał tylko pokazać użytkownikom swój nowy nabytek.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Żorż Ponimirski napisał:

 

Nie pamiętam tego typu komentarzy w ogóle. 

 

Jestem przewrażliwiony na punkcie jakiegokolwiek rozwarcia V. Zawsze odbierałem takie buty jako niewygodne i to skojarzenie wywołuje we mnie negatywne wrażenia. NIe mam jednak zwyczaju polować na każde zdjęcie prezentujące rozwarcie i pouczać właściciela. Moje zdanie na ten temat jest niezmienne od lat, ale jest tylko moje. Jeśli ktoś ma inne to: " nie rozumiem, ale szanuję". 

1 godzinę temu, Żorż Ponimirski napisał:

Czekam zatem na "ta Havana nie pasuje do Twojego krzywego kręgosłupa, pójdź w Bespoke" w CMDNS

 

Mam wrażenie, że proponowanie drogich rozwiązań wymaga delikatności, a najlepiej znajomości sytuacji finansowej interlokutora. Czym innym jest nachalne promowanie bespoke, czym innym sugerowanie wiekszęj troski o dopasowanie na każdej półce cenowej. 

Osobiście czuję się zwolniony z troski o opinię drugiej strony, bo staram się nie pouczać, tylko jasno przedstawiać swoją opinię. Nie trzeba się z nią zgadzać.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Żorż Ponimirski napisał:

I git, bo Twoje Norwegery zjadają C&J na śniadanie ;) A serio to Vass Norweger są moimi ulubionymi (platonicznie) derby obecnie.

Trzeba się było zapisać na obecne GMTO ;-). Nawet ktoś sobie zamówił takie "norwegi", ale ze skóry groszkowanej. Może to zresztą ostatnia okazja była. Taki "krzyż" komunikacyjny, jaki @Aronjako koordynator zamówienia musi dźwigać tym razem, może skutkować niechęcią do realizacji kolejnego.

Tak serio, to ja je ubóstwiam, choć po ocenach na forum jakie zbierają, mam wrażenie że jestem w tym zachwycie raczej odosobniony ;-). Albo nie umiem ich dobrze zestawić. No może przesadzam, ale gdybym miał sobie zostawić tylko jedne Vassy to byłyby te właśnie, no i może trzewiki Oslo jeszcze . Czyli polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tanatos70 napisał:

Trzeba się było zapisać na obecne GMTO ;-). Nawet ktoś sobie zamówił takie "norwegi", ale ze skóry groszkowanej. Może to zresztą ostatnia okazja była. Taki "krzyż" komunikacyjny, jaki @Aronjako koordynator zamówienia musi dźwigać tym razem, może skutkować niechęcią do realizacji kolejnego.

Tak serio, to ja je ubóstwiam, choć po ocenach na forum jakie zbierają, mam wrażenie że jestem w tym zachwycie raczej odosobniony ;-). Albo nie umiem ich dobrze zestawić. No może przesadzam, ale gdybym miał sobie zostawić tylko jedne Vassy to byłyby te właśnie, no i może trzewiki Oslo jeszcze . Czyli polecam :)

Chwilowo AS z zamówienia grupowego spełnia wszystkie moje kryteria estetyka/cena/jakość, ale nie ukrywam, że skrytym marzeniem jest Vass - Twoje derby i monki w museum calf to moje dwa pierwsze typy do wzięcia na już :)

nie wiem czy widziałeś w wątku Vass filmik Kirby'ego z Ascot Shoes, ale tam pokazują taki wypasiony model derby ze split toe na wąskim kopycie i ze szwem norweskim - no po prostu bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam norwegery od Vassa ze skóry cognac grain - czyli w podobnej stylistyce, co C&J Durham Roberta. Krokiety poprzez inne szycie split toe są w mojej ocenie bardziej grzeczne, bardziej ułożone. Vassy przykuwają niewprawione do takiej ekstrawagancji polskie oko, któremu kojarzą się już nawet nie z dziadkiem, a z prapradziadkiem, albo pijanym szewcem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.