Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

22 minuty temu, alabuz napisał:

@Żorż Ponimirski Buty bardzo ładne, natomiast pewnie widzisz, że kompletnie nie pasują do podwiniętych jeansów.

Zupełnie się nie zgadzam. Już o tym dyskutowaliśmy kiedyś.

Np. Carmina x Massdrop:

 

MD-37724_20170414153906_a2b42668944c66bb.jpg

Moje są jeszcze mniej formalne i mocno spatynowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musa19, połączenie może wydawać się zbyt casualowe, ponieważ kolor jeansów jest prześwietlony (są ciemnogranatowe), ale kupiłem te buty dokładnie do takich połączeń i wg mnie ona są zbyt nieformalne (kolor/zdobienia/patyna) do czegokolwiek powyżej chino. Przynajmniej ja tak uważam. Btw. kilka stron wcześniej wrzuciłem gładkie, brązowe oksfordy Bally z wypastowanym noskiem do granatowych jeansów i było 20+ "polubień" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Żorż Ponimirski napisał:

Zupełnie się nie zgadzam. Już o tym dyskutowaliśmy kiedyś.

Np. Carmina x Massdrop:

 

MD-37724_20170414153906_a2b42668944c66bb.jpg

Moje są jeszcze mniej formalne i mocno spatynowane.

W takim razie porównaj oba zdjęcia, np. sposoby podwinięcia. U ciebie jeden dłuższy, drugi krótszy, dodatkowo widoczny szew i strzępiące się nitki. Moim zdaniem wygląda to po prostu nieestetycznie, w przeciwieńswtwie do zdjęcia które zamieściłeś.

IMG_20190225_081636156_HDR.jpg.1877f0881ba063be150b77d9043b7ac2.jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, alabuz napisał:

W takim razie porównaj oba zdjęcia, np. sposoby podwinięcia. U ciebie jeden dłuższy, drugi krótszy, dodatkowo widoczny szew i strzępiące się nitki. Moim zdaniem wygląda to po prostu nieestetycznie, w przeciwieńswtwie do zdjęcia które zamieściłeś.

Spoko, tylko, ze w poprzednim wpisie skrytykowałeś, ze to buty nie pasują do podwiniętych jeansów, a teraz piszesz, ze jednak to jeansy są niefachowo podwinięte. Pozostanę przy swoim nieidealnym rozwiązaniu. Przy schylaniu się do zdjęcia wygląda to jednak odrobinę inaczej niż na profesjonalnej sesji dla Massdrop 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.