Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

10 godzin temu, Kyle napisał:

Oddział forumowej policji sartorialnej, wydział odczytywania ze zdjęć na służbie ;-) Przecierałem ręką z kurzu i część włosków ułożyła się w inną stronę, wszystko w najlepszym porządku, dziękuję za troskę :-)

Nie bardzo. Zwykle pytanie o jakość w kontekście tego co sam napisałeś oraz kilku rekomendacji dla tych butów jakie w ostatnich tygodniach miało miejsce na forum. 

Ale zawsze można wyszydzić, tak aby inni mogli niezrozumiale wtórować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pi_senny napisał:

Nie bardzo. Zwykle pytanie o jakość w kontekście tego co sam napisałeś oraz kilku rekomendacji dla tych butów jakie w ostatnich tygodniach miało miejsce na forum. 

Ale zawsze można wyszydzić, tak aby inni mogli niezrozumiale wtórować. 

Przecież żartowałem :-) jakbym chciał wyszydzić, to bym napisał, że na szczęście nikt nie zauważył w odbiciu na podłodze, że marynarka za szeroka w ramionach :-).

Buty jakościowo przyzwoite, miałem wprawdzie kupić Loake albo Berwick, ale zamierzam używać w paskudnych warunkach, więc bardziej budżetowe rozwiązanie mile widziane, zamsz wydaje się OK, kopyto zgrabne, gumowa podeszwa, która był dla mnie jednym z wymogów, no i okazały się bardzo wygodne od pierwszego założenia (pragmatyczni Niemcy ;-)).

Na zdjęciach nie rzuca się to w oczy, a może  być mało akceptowalne dla ortodoksów - z tyłu na krawędzi cholewki jest mała gumowa wstawka ułatwiająca zakładanie.

1 godzinę temu, Krzysiek_W napisał:

No to jeszcze link afiliacyjny i wszystkie lloydy zejdą z eobuwie a @Kyle kupi sobie GG z prowizji ;)

Jako żywo, zwłaszcza że zamówiłem dwie pary w różnych rozmiarach, jedne zwróciłem i jestem umówiony na prowizję z ich dalszej sprzedaży. Będą niestety droższe, bo to już limitowana edycja - mierzone przez członka Stowarzyszenia BwB :-)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Whitesnake napisał:

Trzewiki to trudne buty. Zbyt luźno zawiązane utrudniają chodzenie po płaskich chodnikach, zbyt mocno, po schodach czy innych wertepach.

(...)

Nawet te z zamszem na cholewce? Co do C&J, to przymierzałem Northcote. Sprawiały wraźenie „pancernych”. Trudno było w nich chodzić po sklepie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.