Skocz do zawartości
kamil

Jakie buty mam dziś na sobie

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nabytek Church’s penny loafers custom made z flanków  krokodyla

A624A52E-59E2-44C7-9B21-A56C3A4756C6.jpeg

7FC6151E-70AE-4155-90FF-03FDC35CF84D.jpeg

0106D148-86B7-4E43-9062-A50255A08147.jpeg

633F158B-BABE-44DA-A3F7-20D5E14ECE76.jpeg

668D5832-13E6-4F3F-8082-EA4A59441737.jpeg

607E672D-B827-458A-BE88-D7F8601ACDEF.jpeg

• Like 7
  • Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te krokodyle brzydkie jak krokodyl, pod każdym względem. Nie zazdroszczę, nie wszczynam flame war, takie mam zdanie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Beny23 ciekawy obuw. Ja nie jestem fanem ani loafersów jako takich, ani nie mam ciągot w stronę skór zwierząt zmiennocieplnych. Co natomiast zauważyłem, to z Twojej wąskiej i długiej stopy zrobiły szeroką i krótką. Perspektywa fotografii ?

Natomiast Krystyny z bawołu wodnego pryma sort ;) Sam mam z tego torbę, która jest strasznie sztywna. Ciekawy jestem jak noszą się buty z takiego bydła ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lubo69 napisał:

Te krokodyle brzydkie jak krokodyl, pod każdym względem. Nie zazdroszczę, nie wszczynam flame war, takie mam zdanie.

Bo prawdziwe z krokodyla, tylko takie:

oryginalne_buty_ze_skory_aligatora.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.12.2018 o 22:54, audiolab8000s napisał:

Czym je pielęgnujesz, że tak pięknie lśnią ? Jaka pastę bądź wosk używasz?

W dniu 15.12.2018 o 23:24, Tanatos70 napisał:

Kosmetyki użyte dla wersji "made by" @arsen to jego słodka tajemnica. Ja używam zamiennie zestawu Saphira lub Boot Black.

Żadna tajemnica :)

buty po malowaniu były odżywione renovatorem, następnie został użyty krem Saphir z linii Medaille D'or oraz wosk (oba w kolorze machoniu).

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Beny23 napisał:

Carmina

1047F8A8-CE21-43BA-A731-C7FB21CC1AE8.jpeg

6E5D3EC5-4753-4624-A07F-2525AD67A217.jpeg

A51DB144-433D-4614-95F1-04B1709CC9B4.jpeg

ledwie przechodzi to przez gardło, ale to jedne z Twoich butów, które podobają mnie się najbardziej; a Carminy nie lubię tak jak buraczków mimo iż bardzo zdrowe   

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, spiryt napisał:

ledwie przechodzi to przez gardło, ale to jedne z Twoich butów, które podobają mnie się najbardziej; a Carminy nie lubię tak jak buraczków mimo iż bardzo zdrowe   

Ciekawe, u mnie jest zupełnie odwrotnie. Akurat te buty nie przyprawiają mnie o ślinotok, chociaż chyba tego warte. Jednak sposób prezentacji nie w moim guście. Jednak dobrze, że @Beny23 wrzuca tutaj te buty. Carminę lubię jak i buraczki. Aż mnie dziwi, że jej na forum tylko homeopatyczne. 

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beny, takie zdjęcia od przodu fatalnie zniekształcają geometrię buta, tzn. wyolbrzymiają pierwszy plan, jak to zawsze przy zbliżeniach i szerokim kącie aparatu. Ostatnie wszystkie masz takie, ponadto kilka ujęć jest bardzo podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 hours ago, betsy said:

Buty piękne, ale skarpetki straszne :) spodnie są czarne, czy tak wypadają w kontraście?

Spodnie są ciemno szare a skarpetki różowe. Moim zdaniem róż z czernią gra bardzo dobrze.

@Blondas mi ta perspektywa na @Whitesnake i @Krzysiek_W się podoba. Standaryzuje moje wrzutki ale jakoś ostatnio ten wątek umiera. Coraz mniej zdjęć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Beny23 robisz dobrą robotę, róż jebutny, ale pasuje moim zdaniem do czerni :)

A co byś powiedział na pokazanie nam jakichś rzadko noszonych egzemplarzy z Twojej kolekcji ? Coś jak kalendarz adwentowy "24 wyjątkowe pary Benego??" ;)

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spodnie są ciemno szare a skarpetki różowe. Moim zdaniem róż z czernią gra bardzo dobrze.
[mention=5711]Blondas[/mention] mi ta perspektywa na [mention=3633]Whitesnake[/mention] i [mention=1121]Krzysiek_W[/mention] się podoba. Standaryzuje moje wrzutki ale jakoś ostatnio ten wątek umiera. Coraz mniej zdjęć...
Spoko, co się komuś podoba, to się podoba. Tylko mi brakuje widoku z boku, żeby docenić but w pełni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Beny23 napisał:

@Blondas mi ta perspektywa na @Whitesnake i @Krzysiek_W się podoba.

A mnie brakuje zdjęć na @Beny23 z ciekawym drugim planem, przestrzenią, dodaną dykteryjką, fajnym kontekstem.

A tak swoją drogą, czy ci pucybuci nie zwracają uwagi na ranty?

One w większości aż krzyczą, pomaluj mnie i mnie i mnie i...

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi