Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

10 minut temu, Żorż Ponimirski napisał:

@KrzysztofS, komentarze o rozwarciu za 3, 2, 1...

A tak na serio to nie boli Cię to ?? U mnie jak na 2-3 milimetry obłożyny się nie schodzą to po prostu ciśnie w podbicie przy chodzeniu.

To jest ich drugie wyjście, więc pewnie będzie lepiej :) Nic mnie nie ciśnie, bardzo wygodne buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Żorż Ponimirski szukałem brązowych oksfordów cap-toe na gumowej podeszwie, tylko ten model był dostępny od ręki. Mam też buty w większych tęgościach (Herring, Yanko 960, Cheaney) i nie jest to dla mnie jakaś wielka różnica. Wiedziałem, że w najgorszym razie wystarczy wkładka żeby nie było żadnych problemów z komfortem noszenia. Poza tym, ostatnio dochodzę do wniosku że w przypadku 915 mój optymalny rozmiar leży między 10 a 10.5 UK. Zwłaszcza w przypadku półbutów na Yorku wolałbym wziąć większe niż mam (mam wrażenie, że są one ciaśniejsze niż wersje na skórzanej podeszwie - choć to może być też kwestia nakładanego noska vs wing-tip'a). Brogsy Patine mam właśnie w rozmiarze 10.5 i jestem zadowolony.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2018 o 07:45, blekit napisał:

Z weekendu, pierwsze wyjście. Tęgość G.

Przyznam, że coś mi w Twoich butach na węższych kopytach nie pasowało; może to była właśnie kwestia dopasowania, sam nie wiem. Wiem natomiast, że to jest świetny przykład butów w tęgości G, które pięknie prezentują się na nogach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KIERMAN.pl wrażenia estetyczne to kwestia subiektywna i nie będę z nimi polemizował. Natomiast nie uważam, że moje buty na 915 są niedopasowane. Z dwoma wyjątkami obłożyny schodzą się do końca, nic mnie nie uwiera ani nie ciśnie. W szerszych butach natomiast zdarzało mi się, że stopa pływała i miałem zbyt dużo wolnej przestrzeni nad palcami, co skutkowało obtarciami od za bardzo zginającej się skóry. Problemy te dało się likwidować wkładką albo grubszą skarpetą, dlatego tym razem w ogóle zdecydowałem się na buty w tęgości G. Efekt końcowy mi również się podoba i jestem zadowolony z dokonanego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.