Jump to content
kamil

Jakie buty mam dziś na sobie

Recommended Posts

Na razie tylko po domu, bo nowe i muszą się dopasować.

Meermin, kolor (wbrew oświetleniu) bordowy.

IMG_20181031_213044.thumb.jpg.48b58d68d52ff3f38a09d4d1e6a21f5c.jpgIMG_20181031_213055.thumb.jpg.9002ef82ffece1c15cc66237cc08445f.jpgIMG_20181031_213156.thumb.jpg.b85df9a335cb08760ab5bf4bd01667cc.jpg
Niewiem jakie masz ciśnienie na posiadanie tych butów, ale jeśli możesz to je oddaj lub sprzedaj. Szkoda stóp. Przy takiej V-ce nigdy się nie zejdą a przy długich "użytkowaniu" boleśnie odczujesz łączenie skór pod językiem.

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • Upvote 2

2 godziny temu, Wectra napisał:

Niewiem jakie masz ciśnienie na posiadanie tych butów, ale jeśli możesz to je oddaj lub sprzedaj. Szkoda stóp. Przy takiej V-ce nigdy się nie zejdą a przy długich "użytkowaniu" boleśnie odczujesz łączenie skór pod językiem.

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ja sie kiedys nacialem ze skadinad slicznymi wiedenkami berwick'a. Moj rozmiar w wiedenkach to 42,5. Dalem sie namowic na 42, bo: "jak nowe-musza byc ciasne. Nie martwic sie. Za jakis czas beda w sam raz". Meczylem sie pol roku. I nie dalem rady. Problem byl pod laczeniem skor pod jezykiem I na szerokosc. Latem, stopy po prostu nieznosnie piekly. Dopasowanie nowych wiedenek to balansowanie na niebezpiecznie cienkiej granicy miedzy dopasowaniem danego kopyta do stopy, a popelnieniem bledu I cierpieniem.

Te Saint Crispin nie podobają mnie się (nie lubię zdobionych butów) ważne ze Beny znowu "nadaje"  

Dla mnie bomba, uwielbiam brogsy we wszystkich odmianach, tylko ta przyszwa/obłożyna, idealnie się zeszła, to mi się nie podoba - bo wkurza człowieka;-)

Ciekawe ujęcie! Najpierw, u góry, szeroki plan, nieomal zbliżenie 😀, następnie długo nic, aż wreszcie ledwo widoczne buty. Patrząc na tak skadrowane ujęcie można się zastanawiać czy buty to główny obiekt czy tylko tło 😀?

czyli nie tylko mi się skojarzyło ze zdjęciami dziewczyn, gdzie żeby pokazać zdjęcie fryzury wrzucają na pierwszym planie piersi 😎

11 godzin temu, Beny23 napisał:

Bontoni

65DB3F2F-71F7-4476-880C-6C8500F3D7BF.jpeg

boskie :)

edit:

@Beny23 możesz coś więcej o nich napisać? nie mogę się na nie napatrzeć, tak mi się podobają :)

• Upvote 2