Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Godzinę temu, Pasjonat napisał:

Ale I pewnie starannej pielegnacji ... 😃Czy moglby Kolega zdradzic jakim zabiegom poddawal ta pare od wyjecia z pudelka ?

Wręcz przeciwnie. Nieszczególnie dbam o buty. Te buty są przeze mnie używane średnio raz w tygodniu. Jedyna pielęgnacja jaka je spotkała to trzykrotne użycie nano protectora (chyba Tarrago, ale mogę mylić nazwę producenta) i regularne szczotkowanie po każdym wyjściu. Do tego prawidła. Cała pielęgnacja.

Jeżeli miałbym porównywać do innych butów, wykonanych z tego samego materiału i podobnych w formie, bardziej „prestiżowych” producentów RTW, to poza istotna różnica w cenie, większych różnic, na niekorzyść Meermina nie widzę.   Być może jest to tylko spowodowane moja ignorancja i nieprzywiazywaniem wagi do szczegółów i braku założenia, ze maja być ze mną wiecznie. Żadne nie będą niezależnie od tego czy wyprodukowano je w Hiszpanii, Anglii, na Węgrzech czy w Japonii. Jedyna kwestia na jaka mógłbym zwrócić uwagę to kopyta Meermina. Wg. mnie są bardzo wymagające, ale przy właściwym dopasowaniu również bardzo wygodne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrwawa napisał:

Wręcz przeciwnie. Nieszczególnie dbam o buty. Te buty są przeze mnie używane średnio raz w tygodniu. Jedyna pielęgnacja jaka je spotkała to trzykrotne użycie nano protectora (chyba Tarrago, ale mogę mylić nazwę producenta) i regularne szczotkowanie po każdym wyjściu. Do tego prawidła. Cała pielęgnacja.

Jeżeli miałbym porównywać do innych butów, wykonanych z tego samego materiału i podobnych w formie, bardziej „prestiżowych” producentów RTW, to poza istotna różnica w cenie, większych różnic, na niekorzyść Meermina nie widzę.   Być może jest to tylko spowodowane moja ignorancja i nieprzywiazywaniem wagi do szczegółów i braku założenia, ze maja być ze mną wiecznie. Żadne nie będą niezależnie od tego czy wyprodukowano je w Hiszpanii, Anglii, na Węgrzech czy w Japonii. Jedyna kwestia na jaka mógłbym zwrócić uwagę to kopyta Meermina. Wg. mnie są bardzo wymagające, ale przy właściwym dopasowaniu również bardzo wygodne. 

Też tak uwazam. Użytkuje od kilku lat dwie pary meermina i wyglądają bardzo dobrze. Skupiłbym się pewnie na tym producencie bardziej, tylko nie mieli akurat tego co inni producenci, stąd zróżnicowanie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrwawa napisał:

Wręcz przeciwnie. Nieszczególnie dbam o buty. Te buty są przeze mnie używane średnio raz w tygodniu. 

...ale chyba tylko w tygodnie po calkowitym zaćmieniu księżyca... ;)

Lubię Meerminy za przystępną cenę, ale nie przypisujmy im mocy nadprzyrodzonych. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Whitesnake napisał:

...ale chyba tylko w tygodnie po calkowitym zaćmieniu księżyca... ;)

Lubię Meerminy za przystępną cenę, ale nie przypisujmy im mocy nadprzyrodzonych. 

 

:):) rzeczywiście tak mogłem zabrzmieć:), ale jestem bardzo daleki od przypisywania temu producentowi czegokolwiek więcej od rzetelnego produktu za rozsądne pieniądze. Tak czy inaczej dzięki za poprawę humoru:). Na marginesie. Naprawdę nie są przeze mnie oszczędzane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piotrwawa napisał:

:):) rzeczywiście tak mogłem zabrzmieć:), ale jestem bardzo daleki od przypisywania temu producentowi czegokolwiek więcej od rzetelnego produktu za rozsądne pieniądze. Tak czy inaczej dzięki za poprawę humoru:). Na marginesie. Naprawdę nie są przeze mnie oszczędzane. 

Nie chciałem sie czepiać, ale pisałeś o dwóch latach i użytkowaniu min raz w tyg. Nie znam butów, które po 800 godzinach uzytkowania wyglądałyby jak nowe. Nawet gdyby ktoś poruszał sie jedynie po czerwonych chodnikach. :) 

Nie chciałbym aby ktoś czuł się zawiedziony, że jego Meerminy czy Vass’y tak nie potrafią. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Whitesnake napisał:

Nie chciałem sie czepiać, ale pisałeś o dwóch latach i użytkowaniu min raz w tyg. Nie znam butów, które po 800 godzinach uzytkowania wyglądałyby jak nowe. Nawet gdyby ktoś poruszał sie jedynie po czerwonych chodnikach. :) 

Nie chciałbym aby ktoś czuł się zawiedziony, że jego Meerminy czy Vass’y tak nie potrafią. 

Absolutnie nie odebrałem tego jako czepliwosc, wręcz zacząłem się zastanawiać czy nie użytkuje ich krócej, ale na pewno nie. Hmm muszę zerknąć na swoje pozostałe dwuletnie buty...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2018 o 11:40, Midlife-Crisis napisał:
Piękne te Twoje Kielmany. Moje mają rok, następnych tak szybko nie będzie. Na razie dostały adekwatną posadzkę.

 


Dziękuję. W Twoich podoba mi się kolor skóry, poza samymi butami rzecz jasna, i wezmę go pod rozwagę przy moim kolejnym zakupie. Wrzucę jeszcze jedno.

f829a0fd5510ef251490d34f5c412b6e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.