Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mayor napisał:

Do jeansów nie pasują kolory w tych butach, kształt kopyta i podwójna podeszwa jest OK.,Najlepiej by pasowały do spodni w jaśniejszych odcieniach z materiałów typu seersucker, whipcord, len,bawełna w pastelowych kolorach., 

Dziękuję za odzew. Postaram się w przyszłości zapewnić tym butom bardziej odpowiednią oprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z przyjemnością daję plusa za czerwone, plastikowe buty o dynamice Wojasów i dad jeans w moim ulubionym kolorze „piramidy”, nie tylko dlatego, że właśnie słucham winyla Appetite for Destruction pozyskanego drogą kupna w dyskoncie spożywczym. Rock on!;-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Whitesnake napisał:

Spectatory tak bardzo do niczego nie pasują, że można je nosić do wszystkiego. Najważniejsze żeby dobrze się nich czuć - w spektatorach najważniejsza jest pewność siebie nosiciela. 

100% racji, to takie buty co mi się podobają, dopóki leżą na półce.  W życiu bym ich nie włożył, i to nie dlatego, że szczególnie przejmuję się opinią innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KIERMAN.pl napisał:

100% racji, to takie buty co mi się podobają, dopóki leżą na półce.  W życiu bym ich nie włożył, i to nie dlatego, że szczególnie przejmuję się opinią innych. 

Bardzo dobrze, o to właśnie chodzi w tych butach. Gdyby wszyscy zaczęli chodzić w dwukolorowych butach, należałoby tą nazwą opatrzyć czarne wiedenki. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Whitesnake napisał:

Sugestia na przyszłość: nie przejmować się opiniami innych :) Czytać, poznawać, czasem nawet brać pod rozwagę, ale nie przejmować się. Kolega @mayor ma oczywiście rację odnośnie zgodności z kanonem, tylko ... co z tego, skoro wszelkie kanony dawno są martwe? Te spectatory wyjątkowo pasują do dżinsów. To buty każualowe, o rodowodzie niemal sportowym, które od początku swojej histrorii miały przełamywać standardy. Spectatory tak bardzo do niczego nie pasują, że można je nosić do wszystkiego. Pasują zarówno do lekkiego garnituru z pork pie, jak i do chinosów, czy dżinsów z marynarką. Najważniejsze żeby dobrze się nich czuć - w spektatorach najważniejsza jest pewność siebie nosiciela. Jeśli ktoś nie wie czy chce je nosić i przejmuje się opiniami innych, to nie pasuje do takich butów. :) Z butami jest wszystko ok, a Twoje są wyjatkowo fajne dzięki cięższej formie.

@Whitesnake - bardzo dziękuję za opinię :)  Są to jedne z moich ulubionych butów i noszę je dość często (raczej w słoneczne dni). Upatrzyłem je ponad rok temu na niemieckim ebayu i od razu chciałem je mieć. Nie dość, że wyglądały jak wyjęte z książki Laszlo Vassa "Handmade shoes for men" to jeszcze spektatory... Prezentując je w tym wątku przypuszczałem, że wywołam kilka komentarzy... :)  Nie przejmuję się jakoś bardzo opiniami innych ale zawsze chętnie je wysłucham lub przeczytam. Pozdrowienia  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.