Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Mateo86, jestem pod wielkim wrażeniem Twoich zdjęć butów, a szczególnie kombinacji kolorystycznych ze skarpetkami i spodniami. Wszystko jest bardzo kolorowe, ale dobrze dobrane. Zdaję sobie sprawę, że przy kilkunastu parach butów, spodni i skarpetek kombinacji są tysiące. Czy masz jakieś swoje ulubione zestawy czy każdego ranka lecisz freestylem ?? ;)

Po drugie, czy będzie szansa zobaczyć jakieś Twoje zestawy od marynarki w dół ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Żorż Ponimirski Mam swoje ulubione kombinacje kolorystyczne - np. brąz + zielony lub fioletowy + granatowe spodnie. Niemniej jednak nie mam konkretnych zestawów.  Skarpetek mam z dwie szuflady. Ostatnio głownie jednolite, prążki ewentualnie jakiś mikrowzór. Te w romby, koła czy inne wzorki chwilowo czekają na swoją kolej. Garniturów też mam ok. 20 plus pełno spodni czy marynarek do zestawów koordynowanych, aczkolwiek takowych ostatnimi czasy unikam w dni robocze.

Praktycznie każdego ranka jest to typowy freestyle - z zachowaniem zasady aby w pewnym sensie się to łączyło. Np. z kolorem poszetki, wzoru na krawacie etc. Takie klamrowe spięcie. 

Co do drugiego pytania - tzn mam zadebiutować w wątku CMDNS? Zastanawiam się nad tym. Najpierw muszę wymyślić formę prezentacji, zdjęcia lustrzanego odbicia w windzie robić nie będę. Poza tym poprzeczka w owym wątku jest tak wysoko zawieszona, że poległbym z kretesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mateo86 napisał:

Co do drugiego pytania - tzn mam zadebiutować w wątku CMDNS? Zastanawiam się nad tym. Najpierw muszę wymyślić formę prezentacji, zdjęcia lustrzanego odbicia w windzie robić nie będę. Poza tym poprzeczka w owym wątku jest tak wysoko zawieszona, że poległbym z kretesem.

Jeśli góra jest takiej jakości jak dol to bym się o nic nie martwił ;) Szczerze mówiąc, to po prostu jestem ciekawy jak się ubierasz na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.