Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

5 godzin temu, Whitesnake napisał:

Na wstępie, dziękuje serdecznie @Aron za cały trud włożony w realizację tego zamówienia. Świetna organizacja! 

Potwierdzam, ze moje także wyglądają dokładnie tak jak miały :), faktycznie - kawał buta. Powiększyli mi rozmiar o 0.5 ale doskonale wiedzieli co robią -  buty pasują jak ulał. 

Pieciominutowa przymiarka po przejęciu bladym świtem...

 

Największy trud włożył @Wodzu, ja tylko rozdałem buty, które do mnie dotarły. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aron napisał:

Największy trud włożył @Wodzu, ja tylko rozdałem buty, które do mnie dotarły. :)

Dziękuję za przypomnienie. Wodzu dał popis kompetencji wodzowskich na miarę Wodza XXI wieku. Zrobił swoje i pozwala błyszczeć innym ;).

@Wodzu wielkie dzięki! Buty są świetne, dokładnie takie jakie uzgodniliśmy. Sprawnie, skutecznie i bez zbędnej gadaniny. Kłaniam się w pas w uznaniu wysiłku, zaangażowania i kompetencji menadżerskich :)

500977F5-1CFB-48AB-944E-F77BCFAFF71F.jpeg.87c609103103c37fa4a622dbe3939e80.jpeg

 

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oficjalnie podziękować @Zajac Poziomka za odniesienie się do brzydko łamiących się nosków w moich monkach od Allen Edmonds:

IMG_20180510_081736960.jpg

 

Buty odesłałem do serwisu AE na ich koszt 17 maja, po niecałych 3 tygodniach dowiedziałem się, ze poczuwają się do winy. Zbadali, że wytarcia na podeszwie wskazują na prawidłowy rozmiar, a łamanie się noska jest wadą konstrukcyjną. Dostałem pełny zwrot pieniędzy (157$, bo były to secondsy z rysą na nosku).

Z racji tego, ze potrzebuje mniej eleganckich butów skórzanych na imprezę w niedzielę, udałem się czym prędzej na łowy na eBay i wyczaiłem coś takiego jak Polo Ralph Lauren Perdiswell:

34667658_1543447509117011_7819315711322357760_n.thumb.jpg.48c950dcc2b4a4e9fe0d88fdaddc7e24.jpg

 

Od początku coś mi świtało, zacząłem grzebać na Styleforum i okazuje się, że to Allen Edmonds zrobił je dla PRL na tym samym kopycie co moje byle już monki. Dodatkowo buty są w pierwszej jakości, a jeszcze lepiej, że załapałem się na promocję na dzień ojca na eBayu i dałem za nie 119$ !!! Jedyna różnica na minus to mniej finezyjny kolor - brąz zamiast dark chili, ale to szczegół.

 

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.