Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W dniu 11.05.2018 o 20:02, Krzysiek_W napisał:

Jednak zostają, po założeniu do spodni z garnituru uznałem że nie ma tragedii jak do dżinsów (do tych drugich zostawiam Baty i inne Yanko ;)). Jeszcze tylko polerka noska na błysk ;)

Bardzo ładne buty, w ogóle stwierdzam, że jeżeli monki mają być ażurowane to tylko z pojedynczą klamerką. Piękne buty, kojarzą mi się z kowbojem w dobrym tego słowa znaczeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomasz T napisał:

Przejrzałem stronę Scarosso, spory wybór! Jak rozmiarówka w stosunku to np Loake, Yanko itp?

Do Yanko 915 i 919 wypadają bardzo podobnie, a co do Loake to z mojego skromnego doświadczenia z tą marką wynika, że większość kopyt Scarosso (posiadam 4 różne) jest znacznie smuklejsza. Przy czym Loake mam tylko brogsy i trzewiki - obie pary mają odrobinę za dużo luzu. Noszę UK12 i kupuję UK12. Scarosso to moje najwygodniejsze buty, ale to wiadomo - kwestie anatomiczne :) 

Generalnie to Scarosso pod względem jakości i dbałości o detale to poziom Yanko i Shoepassion. Mam kilka par i nie dopatrzyłem się nawet najmniejszych niedoróbek, co Hiszpanom się zdarza bardzo często. Jakość zamszu jest bardzo dobra, nie wiem jak skór licowych. 

Gdybyś się zdecydował to być może nadal działa kod obniżający cenę butów o 50€: FPSURPRISE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bażant napisał:

Do Yanko 915 i 919 wypadają bardzo podobnie, a co do Loake to z mojego skromnego doświadczenia z tą marką wynika, że większość kopyt Scarosso (posiadam 4 różne) jest znacznie smuklejsza. Przy czym Loake mam tylko brogsy i trzewiki - obie pary mają odrobinę za dużo luzu. Noszę UK12 i kupuję UK12. Scarosso to moje najwygodniejsze buty, ale to wiadomo - kwestie anatomiczne :) 

Generalnie to Scarosso pod względem jakości i dbałości o detale to poziom Yanko i Shoepassion. Mam kilka par i nie dopatrzyłem się nawet najmniejszych niedoróbek, co Hiszpanom się zdarza bardzo często. Jakość zamszu jest bardzo dobra, nie wiem jak skór licowych. 

Gdybyś się zdecydował to być może nadal działa kod obniżający cenę butów o 50€: FPSURPRISE

Dzięki! Lista moich butów do kupienia wydłuża się nieprzyzwoicie ;) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodzu napisał:

Dlaczego są takie matowe?

Tak specjalnie garbowana skóra o ile pamiętam. Oryginalny chromexcel robi Horween, Berwick chyba niekoniecznie z tego korzysta tylko jakiegoś odpowiednika (tak wynika ze starego komentarza na SForum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.