Skocz do zawartości
kamil

Jakie buty mam dziś na sobie

Rekomendowane odpowiedzi

Edward Green Fawsley na kopycie 888

8D6E6DA3-358C-48F8-A81F-BA508591BB17.jpeg

3F17DB09-4DF3-4126-AFF9-4672379D68CF.jpeg

89462CDC-BB7A-4E93-BF9B-97CFAD8CBF0C.jpeg

• Like 3
  • Oceniam pozytywnie 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.05.2018 o 10:25, Krzysiek_W napisał:

1.jpg

ehh, ta świadomość że ot zwykłe Baty mają więcej łapek/lajków/love_it niż Saint Crispins, Yanko, GG itd ;)

0adab8d168b996991d55f9c16ecd81ea.gif

może przerzucić się tak na sieciówki? miałbym zamiast 20 par z 200 :mrgreen:

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Krzysiek_W napisał:

ehh, ta świadomość że ot zwykłe Baty mają więcej łapek/lajków/love_it niż Saint Crispins, Yanko, GG itd 

Trzeba była jasno napisać pod zdjęciem, co to za marka i nie miałbyś takiej satysfakcji :twisted::twisted::twisted:

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Tanatos70 napisał:

Trzeba była jasno napisać pod zdjęciem, co to za marka i nie miałbyś takiej satysfakcji :twisted::twisted::twisted:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale nie skazujmy jej od razu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

ehh, ta świadomość że ot zwykłe Baty mają więcej łapek/lajków/love_it niż Saint Crispins, Yanko, GG itd ;)

Wiedziałem że to Bata bo pamiętam że kilka lat temu pisałeś o tym na forum.Tylko że dla mnie to nie ma żadnego znaczenia, niezależnie od producenta buty są po prostu ładne (szczególnie biorąc pod uwagę ich wiek - całkiem ładnie się starzeją) i lajk się po prostu "należał" ;)

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minutes ago, yeutez said:

@el-biczel Jak oceniasz jakość zamszu w tych Jankach?

Jak widać na zdjęciach, ten zamsz niestety nie jest super jakości. W tej cenie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Philip II - przyszły dzisiaj i czar trochę prysł, na zdjęciach w sklepie mnie bardziej przekonywały :huh:

zostawić? mam obawy trochę o to że noski są mocno "szpiczaste"

IMG_20180509_192543.thumb.jpg.07511e568d32a1460db88d04ab577596.jpg

IMG_20180509_200801.thumb.jpg.a859fb9c8b1a4b7b77da5c22e03cd6cd.jpg

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że są na tyle unikatowe że nikt nie zwróci uwagi na noski :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kamil1987 nie za dobrze wyglądają noski - wyglądają jakbyś miał wadliwe usztywnienie albo bardzo niedopasowany rozmiar. O ile noski łamiące się w okolicach przeszycia są dosyć często spotykane (nie lubię ich, ale to naprawdę częsty problem i wystepuje również w wielu moich parach butów), to załamania w połowie noska na pewno nie są normalne. Same buty całkiem ładne - podoba mi się zgrabne kopyto.

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

@Kamil1987 nie za dobrze wyglądają noski - wyglądają jakbyś miał wadliwe usztywnienie albo bardzo niedopasowany rozmiar. O ile noski łamiące się w okolicach przeszycia są dosyć często spotykane (nie lubię ich, ale to naprawdę częsty problem i wystepuje również w wielu moich parach butów), to załamania w połowie noska na pewno nie są normalne. Same buty całkiem ładne - podoba mi się zgrabne kopyto.

Zgadzam się w 100%. Podejrzewam, że wada konstrukcyjna była częściową przyczyną ich wycofania z oferty. Było sporo negatywnych komentarzy, a na domiar złego te rzeczywiście są minimalnie za długie. Noszę w tym kopycie 10.5D a te są 11B - myślałem że wąskością nadrobię minimalnie długość - i w sumie nie mam prawie luzu na długość. Tym niemniej moje inne Cap-toe (Santoni i Bally) mają tę samą długość podeszwy a łamią się powyżej noska, tak jak powinno być. 

Te buty z racji dość niskiej ceny i rysy na nosku przeznaczam na stylizacje jeansowo-chinosowe :) Pomyślałem, że ten ich lekko zmęczony wygląd będzie tam bardziej pasował.

EDIT: noszę je dzisiaj tak naprawdę 4-5 raz, a ponadto pierwszy raz od grudnia i one rzeczywiście nie są za długie (nie mam więcej niż 4 mm luzu na pięcie), a i tak łamią się na nosku - podejrzewam wadliwe wykonanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi