Skocz do zawartości
kamil

Jakie buty mam dziś na sobie

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Umberto napisał:

Użyteczność klasycznych butów na wyjeździe jest większa, niż powszechnie się uważaIMG_20180503_140506_HDR.thumb.jpg.f39f1e8ebcf5d6e1503fe4558a638f64.jpg... 

mnie do takiej scenerii pasują tylko klapki (jeżeli klasyka to kuboty), strój kąpielowy ewentualnie krótkie portki

• Like 3
  • Oceniam pozytywnie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Beny23 napisał:

Dzisiaj niebieskie tassel loafers z Herring Shoes.

Wpadłem na Saurabh ze Style Forum w Carmina Shoemakers chocolate suede string loafers

Piękne! Nie mam jeszcze loafersów a takie byłyby idealne. Niestety cena powoduje, że są po za zasięgiem. Loake nie wiedzieć czemu zaprzestało produkcji niebieskich, nigdzie nie mogę znaleźć substytutu :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tomasz T, masz np model Barker Litschfield w niebieskim zamszu. Jest w Herring shoes. Jesli nosisz 8Uk to jest nawet w wyprzedazowej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, adamW napisał:

@Tomasz T, masz np model Barker Litschfield w niebieskim zamszu. Jest w Herring shoes. Jesli nosisz 8Uk to jest nawet w wyprzedazowej cenie.

Jest to jakaś opcja! Dzięki. Niestety 6,5-7 w zależności od buta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.05.2018 o 11:35, spiryt napisał:

mnie do takiej scenerii pasują tylko klapki (jeżeli klasyka to kuboty), strój kąpielowy ewentualnie krótkie portki

Mimo wszystko obstaje przy klasyceIMG_20180504_141952_HDR.thumb.jpg.221e297b0e0c27ad559b5ea799b0c380.jpg

• Like 4
  • Oceniam pozytywnie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój niezbędnik "globtrotera" : rozczłapane mokasynki (o niebo wygodniejsze niż również obecne snikersy CS), "idiotenkamerka", nieoceniony prezent od Filipa na płacidła i malutka buteleczka gasząca pragnienie ;-):

5aef56c77b3c8_barca1.thumb.jpg.efe4c59e30f39ec20fce4f34a3d60e4f.jpg

• Like 2
  • Oceniam pozytywnie 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi