Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

7 godzin temu, Beny23 napisał:

Gaziano & Girling 

Przetańczyłem w nich cała noc i ani jednego obtarcia mimo że buty miałem pierwszy raz na stopach.

Jednak Tony i Dean wiedzą jak skonstruować buty żeby wyglądały pięknie, były wygodne i nadawały się do tańca a do tego miały zero breaking-in time prosto z pudełka ;) 

83562DF9-7AD2-4F9F-9E02-CB44270CCF32.jpeg

BBA66A97-08EF-49A8-B772-A74096939198.jpeg

4065E7A8-8641-4EBA-A70B-BBAE2DA2C40C.jpeg

F96C69B5-29B7-444F-A09E-E49B05991325.jpeg

C56AFD25-9BFD-41E1-9C00-16CCD1268918.jpeg

 

1F1CD4AF-158E-4683-AFF3-6918048E6011.jpeg

błyszczą się jak psu.............. i wyglądaj trochę jak obcy z późniejszych części, a może kto nie należy do "tancorów"  ten nie zrozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego ? :-)

Bo takie:

d998bef8a47d8cfb8df759dc07e21a5c.jpg

byłoby po prostu nudne, a tak jest fajny klimat, nie mogę do końca zidentyfikować, jakby Iniemamocni?

;-)

no offence; złośliwość z mojej strony, ale zdjęcie naprawdę inne od wszystkich, nawet tych wykonanych w ten sam sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tanatos70 napisał:

To raczej ciemne bordo - oxblood.

Mozliwe. Tak czy owak bardzo ladne buty. Przynajmnie, jesli o mnie chodzi, jesli juz brazy, to do ciemno granatowych  jeansow lub innych granatow buty tylko w ciemnych odcieniach brazu, przynajmniej w naszej szerokosci geograficznej, klimacie I szacie przyrody. Srednie brazy, jasne brazy I koniak  - dla mnie wylacznie do jasnych, pastelowych ubiorow lub jasnoszarych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja tam się znam, ale black tie to chyba i black socks?

Jak to mówią, opinions are divided.
Tu na przykład Richard James z Savile Row dla GQ:
"You've got to have a big personality to wear a pair of colorful socks with evening wear - likewise a striking bow tie. Just don't think that dressing in such a way is automatically going to empower you with the personality to carry it off; you've either got it in you or you haven't. I'm all in favour of bending the rules but while it's important to express yourself, it's imperative to know yourself and what you can and can't get away with."
I wszystko jasne:) big personality;)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FONos właśnie dlatego wrzuciłem zdjęcie z wewnątrz z opisem kopyta.

Rozmiarowo - tu zaskoczę - o rozmiar w dół w porównaniu do Capital czy Clardige - 7 a tam mam 7,5. Na długość identyczne ale tak jak zaznaczyłem bardziej okalają stopę, są smuklejsze. Nawet stawiając obok siebie różne modele widać większą dynamikę. Mają też więcej miejsca w podbiciu.

Mam je na nogach dosłownie 2-3h więc nic więcej merytorycznego nie napiszę. Przyjemne buty robocze na nieformalne dni w pracy :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.