Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 minutę temu, Mateo86 napisał:

@Zajac Poziomkanie można mieć wszystkiego. Jeden plus słonecznego poranka jest taki, że chyba po raz pierwszy udało się wydobyć głębie plum museum calf. 

W szarobure dni zawsze wyglądały na ciemnobrązowe. 

To prawda, museum calf w słońcu wygląda obłędnie :) Z dark brown museum calf w moich butach słońce wydobywa piękne odcienie czerwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, eye_lip napisał:
W dniu 17.04.2018 o 19:51, mosze napisał:
Piesek ma smaka emoji4.png
Tego typu buty mogą być sensowną opcją na zimę (śnieg, sól itp.) - wszystko jednak zależy od jakości plastiku. Ja na loakach miałem słaby plastik, szybko się połamał; buty z odległości jeszcze jakoś wyglądały, ale z bliska to była tragedia -> kontener MZO.

Podobnie będą pewnie wyglądały niedługo kolegi Church's. Niestety.

Dzisiaj w kontekście butów kol. @Mamrot:

5ad88e15758a0_ascordofals.thumb.jpg.1d8e80e250ca984af9dda0603bfac0ce.jpg5ad88e16d57d0_ascordofalsclose.jpg.08b10dd1591fe29d535a908140be27b4.jpg5ad88e0c481f8_ascf1.thumb.jpg.aae7e3092c081b40cb583ac7c12c6938.jpg5ad88e0e4b980_ascf2.thumb.jpg.5d57f0d3774a6b508f8637e1864ff048.jpg

Nie żebym był zwolennikiem takiego wykończenia skóry. Swoje AS-y  kupiłem omyłkowo (myślałem, że to może kordowan, a sprzedawca się nie zna :twisted:), ale mam już je ponad dwa lata i z tą lakierowaną skórą nic złego się nie dzieje. Przecieram je od czasu do czasu wilgotną szmatką, żadnych kosmetyków nie stosuję, bo i po co. Church's ma duże doświadczenie ze skórami pokrytymi lakierem introligatorskim i sporo tego "tłucze", więc może nie będzie aż tak źle :)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mamrot napisał:

Chwila przerwy w pracy i kontemplacja nowego okazyjnego nabytku.

Wygląda na to, że wystąpiła pełna symbioza.

5adb588d668c5_Churchs-Sahara.thumb.jpg.b07adf2ba4e2403f762134a0a8136bfc.jpg

Church's Sahara

Marmot podzeluj, moje trafiły do zwrotu -zamsz fatalny, a podeszwa po dwóch wyjściach wyglądała jak po dwóch latach użytkowania, choć nie powiem wyglądały ładnie

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.