Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, z całym szacunkiem, ale pod koniec roku stwierdzam (podobnie jak roku poprzedniego), że w tym wątku przewija się 15 osób na krzyż. Jak na 36 milionów Polaków w Ojczyźnie, to z pewnością wiele.

Nie oszukujmy się - to już nie jest forum, ale pogłaskiwanie się nawzajem. Wątek stracił pazura, bo ileż razy mam oglądać warszawskie Kielmany któregoś z Was? Chyba, że chodzi o pokazywanie zasobności portfela i łechtanie się tym na co dzień. Nie obrażajcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michał Gdańsk napisał:

Panowie, z całym szacunkiem, ale pod koniec roku stwierdzam (podobnie jak roku poprzedniego), że w tym wątku przewija się 15 osób na krzyż. J

 

Na forum jest ponad 4000 wątków i nie każdy uczestnik forum musi korzystać akurat z tego. Skoro jednak tu jesteś, to zapraszam do wklejenia zdjęcia.

P.S. Kielmanów nigdy za wiele! 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michał Gdańsk napisał:

wolę w świetle dziennym. Wiem, że nie za wiele, ale zrobiło się po prostu nudnawo:)

 

Trochę myślałem nad Twoim wcześniejszym wpisem i przyznam, że kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie podobają Ci się buty, ludzie, ujęcia, coś byś zmienił? 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie obejrzał zdjęcia innych forumowiczów, np. kolegi @Michał Gdańsk

@Krzysiek_W Ja Kielmanów też niestety nie posiadam, niestety sporo przekraczają budżet który założyłem sobie na jednorazowy zakup butów. W konsekwencji nie mogę pokazywać zasobności portfela i łechtać się tym na co dzień, co mnie bardzo smuci.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, na ostatnie 3 podstrony naliczyłem 28 różnych użytkowników zamieszczających zdjęcia. Jakbym cofnął się o kilka podstron, pewnie by było jeszcze więcej. "15 osób na krzyż" brzmi w tym kontekście niemal równie śmiesznie jak zarzuty o fotografiach na tle kostki brukowej. Kolego @Michał Gdańsk zamiast krytykować innych, może daj przykład i pokaż jakieś swoje zdjęcia, najlepiej ciekawe na ładnym tle i koniecznie nie Kielmanów, żeby nie chwalić się zasobnością portfela.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

@Krzysiek_W Ja Kielmanów też niestety nie posiadam, niestety sporo przekraczają budżet który założyłem sobie na jednorazowy zakup butów. W konsekwencji nie mogę pokazywać zasobności portfela i łechtać się tym na co dzień, co mnie bardzo smuci.

 

Ponad rok temu obiecalem sobie coś całkiem odwrotnego. Ponieważ nie potrzebuję już butów, zamierzam kupować tylko drogie, niepowtarzalne, albo superwygodne, dla ograniczenia ilości. Droga inna, ale wynik podobny, zdjęć do łechtania ego niestety będzie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Whitesnake napisał:

Ponad rok temu obiecalem sobie coś całkiem odwrotnego. Ponieważ nie potrzebuję już butów, zamierzam kupować tylko drogie, niepowtarzalne, albo superwygodne, dla ograniczenia ilości. Droga inna, ale wynik podobny, zdjęć do łechtania ego niestety będzie mniej.

Ja też nie potrzebuję więcej butów, więc ostatnio prawie w ogóle nie kupuję, w zeszłym roku chyba tylko jedna para :) Jeżeli coś jeszcze kupię to prawie na pewno z C&J. Są super wygodne, dosyć ładne (choć gołym okiem widać, że jeżeli chodzi o wykonanie, to nie jest to klasa Kielmanów, czy nawet Vass/Alfred Sargent) no i mieszczą się w budżecie.  Ale pewnie kupię coś dopiero kiedy będę musiał wymienić jakieś stare, gorszej jakości buty... co przy mojej rotacji może trochę potrwać bo nawet te tańsze buty całkiem ładnie się trzymają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

...Jeżeli coś jeszcze kupię to prawie na pewno z C&J. Są super wygodne, dosyć ładne (choć gołym okiem widać, że jeżeli chodzi o wykonanie, to nie jest to klasa Kielmanów, czy nawet Vass/Alfred Sargent) no i mieszczą się w budżecie...

 

Mam dokładnie taki sam plan :), np. C&J Skye3. W mojej klasyfikacji Krokiety zajmują miejsce zaraz po Kielmanach. Na tej półce jakość jest już porównywalna, więc kluczową sprawą staje się dla mnie dopasowanie kopyta i wygoda - kwestie mocno indywidualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

[...] (choć gołym okiem widać, że jeżeli chodzi o wykonanie, to nie jest to klasa Kielmanów, czy nawet Vass/Alfred Sargent) no i mieszczą się w budżecie.  Ale pewnie kupię coś dopiero kiedy będę musiał wymienić jakieś stare, gorszej jakości buty... co przy mojej rotacji może trochę potrwać bo nawet te tańsze buty całkiem ładnie się trzymają...

Sierżanty lepsze od krokietów? Co widać gołym okiem? Przypuszczam, że wątpię. Choć to temat na inny wątek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Michał Gdańsk napisał:

Nie, po prostu stwierdzam, że grono zamieszczających tu posty osób jest mniejsze niż moja klasa z podstawówki. Trochę bida, a jednocześnie mówimy o często bardzo drogich butach. Taka ironia czasów.

Ja sobie myślę, ze ironią czasów jest postawa jaka przyjąłeś w swoich postach.

Mamy ogromny kryzys autorytetow. Dzisiaj każdy może być ekspertem, krytykiem nie wiedząc nawet co chce powiedzieć albo z jakim zjawiskiem się skonfrontować. Wystarczy zajrzeć do Wikipedii i zabrać głos publicznie, nie zawsze zrozumiałe, nawet dla autora wypowiedzi, ale na pewno publicznie.

Trochę jak z celebrytami którzy są znani z...  No właśnie z czego oni są znani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.