Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Godzinę temu, secondhand_man napisał:

@dziko Nie obraź się ale te buty są okropne . 

Buty dostały tu kiedyś nawet parę lajków, no ale to było zdjęcie z kotem (czyli np. 5 lajków to (-4) za buty i (+9) za kota :-D )

Wiem, że ich nie lubicie, ale są starsze od tego forum i wzbudzają zachwyt u kobiet ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Piotrwawa napisał:

Pytanie, w którym momencie. Może w chwili gdy stoją już głęboko w szafie?;-)

Zaraz nas admin pogoni, tym niemniej: nie, to nie był do końca żart. Kobiety w wieku przypadkach stosują całkiem inne kryteria oceny niż przyjęte na tym forum (może dlatego, że są kobietami :shock:) i tak np. spotkałem się z kręceniem nosem na rzeczy tutaj uchodzące za ultraklastczme, np. full brogsy, jak i vice versa: podobają im się rzeczy tutaj kontestowane. Oczywiście można tę wiedzę olewać lub kwitować (niezbyt mądrym) bon-motem "facet ma być ubrany elegancko, a nie ładnie", ja tam jednak uważam, że jest ona użyteczna :-) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dziko napisał:

Zaraz nas admin pogoni, tym niemniej: nie, to nie był do końca żart. Kobiety w wieku przypadkach stosują całkiem inne kryteria oceny niż przyjęte na tym forum (może dlatego, że są kobietami :shock:) i tak np. spotkałem się z kręceniem nosem na rzeczy tutaj uchodzące za ultraklastczme, np. full brogsy, jak i vice versa: podobają im się rzeczy tutaj kontestowane. Oczywiście można tę wiedzę olewać lub kwitować (niezbyt mądrym) bon-motem "facet ma być ubrany elegancko, a nie ładnie", ja tam jednak uważam, że jest ona użyteczna :-) 

Mam podobne spostrzeżenia. Oczywiście może ktoś rzucić, że to nie kobiety, tylko dziewczynki, nie mniej jednak takie są moje doświadczenia z grupą z roczników 1990-1993. Wykształcenie lekarskie albo stomatologiczne w 90% przypadkach. Zwykle w kierunku klasyczne męskiej elegancji to raczej zmierzały panie po jakichś humanach, typu polonistyka i takie tam albo panie mające zbyt wiele do czynienia z korpo.

Ale to ciekawy temat i raczej wydzielenia wymaga. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

IMG_20170914_092455_HDR.jpg

Mam takie pytanie do Szanownych Kolegów, czy to jakaś moda na niedopinanie drugiej klamry w monkach (na wielu zdjęciach tutaj prezentowanych widzę, że Koledzy noszą w ten sposób) czy też tak jest właśnie poprawnie? Pytam poważnie bo mnie to zastanawia.

Kolor super ... pięknie się prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, FONos napisał:

Mam takie pytanie do Szanownych Kolegów, czy to jakaś moda na niedopinanie drugiej klamry w monkach (na wielu zdjęciach tutaj prezentowanych widzę, że Koledzy noszą w ten sposób) czy też tak jest właśnie poprawnie? Pytam poważnie bo mnie to zastanawia.

Kolor super ... pięknie się prezentują.

Jedni tak robią jako spezzatura, a ja po prostu zapomniałem :) ot zwykle niedbalstwo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.