Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Woły robocze. Prawdopodobnie pierwsze buty, jakie wymienię (bardzo nie podoba mi się to jak się złamały, a także kopyto jest dla mnie trochę za luźne), ale jeszcze swoje odsłużą. A ponieważ je podzelowałem, to są idealne na wypadek niespodziewanej burzy jaka przeszła dzisiaj przez Wrocław ;) 

20170529_082835.thumb.jpg.0f3fef36bf7a5b779d4bb21a57796500.jpg

Berwick

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia :(
Oczywiście w żadnym wypadku nie piję do Ciebie blekit. Po prostu nie mogę zrozumieć tych forumowych peanów na cześć Berwick. Chyba forumowicze je chwalą, bo je mają.

Dla porównania - aktualnie mam na sobie buty CCC za 189zł, mam je 4 lata i zaliczają co najmniej 2 wyjścia tygodniowo. To moje podstawowe woły robocze do pracy. Swego czasu tak byłem zakochany w ich kolorze, ze nosiłem je 4 razy tygodniowo. Nigdy nie widziały szewca. Traktowane głównie pastą kiwi. Skóra zupełnie inaczej się łamie, i nie jest to kwestia dopasowania kopyta.

Zdjęcie:


066c4c47e29b764a0b553f2777b2ad4a.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, leonid napisał:

Dla porównania - aktualnie mam na sobie buty CCC za 189zł, mam je 4 lata i zaliczają co najmniej 2 wyjścia tygodniowo. To moje podstawowe woły robocze do pracy. Swego czasu tak byłem zakochany w ich kolorze, ze nosiłem je 4 razy tygodniowo. Nigdy nie widziały szewca. Traktowane głównie pastą kiwi. Skóra zupełnie inaczej się łamie, i nie jest to kwestia dopasowania kopyta.

Do czego zmierzasz? Że niby te buty są lepsze od Berwicków 3010? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, leonid napisał:

Tragedia :(
Oczywiście w żadnym wypadku nie piję do Ciebie blekit. Po prostu nie mogę zrozumieć tych forumowych peanów na cześć Berwick. Chyba forumowicze je chwalą, bo je mają.
 

To źle, że nie pijesz do Błękita. Ustalono kilka stron temu, że ma krzywą stopę, co jasno widać na zdjęciach. Sugerowanie się stanem butów przez niego noszonych nie ma wielkiego sensu.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bodzixon napisał:

Do czego zmierzasz? Że niby te buty są lepsze od Berwicków 3010? 

 

Że nie wyglądają gorzej.

 

6 minut temu, NieMy napisał:

To źle, że nie pijesz do Błękita. Ustalono kilka stron temu, że ma krzywą stopę, co jasno widać na zdjęciach. Sugerowanie się stanem butów przez niego noszonych nie ma wielkiego sensu.

 

Hehe, nie przegladam regularnie tego watku, musialem ominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leonid napisał:

Tragedia :(

Dla porównania - aktualnie mam na sobie buty CCC za 189zł, mam je 4 lata i zaliczają co najmniej 2 wyjścia tygodniowo. 
 

Z tym, że te Berwicki nieładnie się zestarzały, a te CCC wyglądają jak element zestawu "do kościoła" góralskich kierpców, z pieśni biesiadnej pt. "Czerwony pas".  Chodzi mi o wygląd medalionu i rzadkiej urody ażurowanie. 

Nie mam ani jednej pary Berwickow, cieszę się, że mnie ominął ten etap ewolucji. Jednak warto docenić jak @blekit zadbał o te buty, mimo wad. 

 

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, leonid napisał:

Tragedia :(
Oczywiście w żadnym wypadku nie piję do Ciebie blekit. Po prostu nie mogę zrozumieć tych forumowych peanów na cześć Berwick. Chyba forumowicze je chwalą, bo je mają.

Dla porównania - aktualnie mam na sobie buty CCC za 189zł, mam je 4 lata i zaliczają co najmniej 2 wyjścia tygodniowo.

Ja tam żadnych peanów nie widziałem. Mam 5 par Berwicków. Nie są to jakieś szczególne buty i nie wszystkie modele kupiłbym drugi raz, ale moim zdaniem są zupełnie przyzwoite. Natomiast tragicznie wyglądają Twoje CCC. 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leonid napisał:


Czy to Loake Buckingam?

 

2 godziny temu, 50groszy napisał:

śmierdzi mi to Yanko

 

26 minut temu, Mamrot napisał:

Mam prawie identyczne C&J Finsbury, ale medalion jest w twoich jeszcze ładniejszy.

Co to i dlaczego tak drogo?

 

@leonidTo Yanko 664. Druga para z tego modelu (pierwsza to granatowo brązowy mix skóry licowej i zamszowej) i rownież bardzo jestem z nich zadowolony. W najbliższym czasie uzupełnię szafkę o jeszcze jedną parę z tego modelu.

@MamrotMasz c&j i piszesz że Yanko drogie? :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.