Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, bodzixon napisał:

Ładnego koloru nabrały te Twoje buty. Powiedz, proszę, jak długo je masz i jakiego koloru kremu do nich używasz?

W rzeczywistości są trochę ciemniejsze niż na zdjęciu. Używam kremu light brown, nie pamiętam jak dlugo mam te buty mam. Zresztą nie ma to żadnego znaczenia, ważniejsze jest to ile przeszły. A przeszły całkiem sporo.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamW napisał:

Berwick. Ps. Gdzie kupic znosne skarpety w stonowanych kolorach ale w znosnej cenie do 30zl/para? Najlepiej gladkie. Takie jak @Zajac Poziomka kilka postow wyzej (na zdj w penny loafersach).

20170517_164409.jpg

@adamW u szarmanta 

34 minuty temu, Wuj napisał:

Dziś Legiunia idzie po Mistrza, więc barwy klubowe na meczyk:) 

 

 

IMG_2498.JPG

@Wuj :shock: A ja myślałem że moje camo monki są odważne :shock:

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, adamW napisał:

Berwick. Ps. Gdzie kupic znosne skarpety w stonowanych kolorach ale w znosnej cenie do 30zl/para? Najlepiej gladkie. Takie jak @Zajac Poziomka kilka postow wyzej (na zdj w penny loafersach).

Tak jak napisał @Aron - Calzedonia. Nawet te skarpety o które pytałeś pochodzą z tej firmy, tylko w rzeczywistości są trochę jaśniejsze (uroki robienia zdjęć w lecie, komórką, w drodze do pracy - albo mogę zrobić zbyt ciemne zdjęcie w cieniu i je potem trochę rozjaśnić albo w pełnym słońcu, gdzie kolory zupełnie wariują...). Skarpety ze 100% bawełny merceryzowanej kosztują u nich 80 złotych za 5 par. Nie jest to na pewno skarpetkowa ekstraliga typu Bresciani/Mazarin/Gammarelli/Pantherella , ale też trudno oczekiwać tego po skarpetkach, których pięciopak kosztuje mniej niż jedna para wyżej wymienionych. W cenie 15-20 złotych za sztukę są OK.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, -Bay- napisał:

@Wuj z tym Mistrzem to spokojnie, ale buciki czad :-)

Tak, spokojne zwycięstwo, teraz Jagę na wyjeździe, Koronę tak z 3:0 i Lechia u nas:) A poważnie, to ten podział punktów w lidze nie jest głupi - teraz każdy mecz jest na wagę złota.

Sebago Horween.

FullSizeRender.jpg

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.