Skocz do zawartości
kamil

Jakie buty mam dziś na sobie

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.11.2016 o 18:52, Beny23 napisał:

TGIF

WOW factor bardzo wysoki. Nie twierdzę, że kupiłbym takie, ale jestem pod wrażeniem, jako znaku graficznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Ataman napisał:

Chukkka i flanela mówicie.

Polecam Nordy, mają bardzo dużo miejsca w podbicu/śródstopiu. Może to kwestia ujęcia, ale wygląda jakby w stopę ukąsiła cię pszczoła, albo jakbyś nałożył but na nogę w bandażach, nie chciałem być złośliwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ataman Takie wysokie monki mi się nigdy nie podobały. Bond mnie nie przekonał, a nawet zniechęcił, a tu nagle się pojawiasz i żałuję, że nie mam takich w szafie. Gratuluję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś buty firmy Lendvay & Schwarcz.

Swoją drogą poszukuję jakiegoś info na temat firmy (kupiłem je okazyjnie na Allegro) ktoś zna, może się wypowiedzieć odnośnie jakości ?

Dla mnie wydają się bardzo ok jeśli chodzi o jakość ale znawcą nie jestem, dopiero raczkuję jeśli chodzi o dobre buty :) 

IMG_20161110_112923.jpg

IMG_20161110_112636.jpg

• Oceniam pozytywnie 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Polecam Nordy, mają bardzo dużo miejsca w podbicu/śródstopiu........

Nordy powiadasz.

132dbe12e85936e7fea67f1f8da719bd.jpg

• Oceniam pozytywnie 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Ataman napisał:

Nordy powiadasz.

W mojej mekce niestety już przyszwa nachodzi na siebie, ale tak delikatnie i tylko jak mocniej ścisnę, a w palcach są dosyć ciasne... Może jakaś półwkładka mi pomoże:-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ataman, nie obraź się, ale mogą Cię uratować tylko buty na miarę. W każdych butach z Twojej kolekcji wyglądasz niestety nie źle, ale bardzo źle. Masz potężną stopę, która optycznie rozsadza buty od wewnątrz. To widać na każdym Twoim zdjęciu. Co z tego , że masz drogie buty, jak zawsze efekt jest taki sam. Na Twoim miejscu kupiłbym 3 pary od TJ, wyjdzie Ci taniej niż u Kielmana, ale w końcu będzie to jakoś wyglądać.

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi