Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

Dziękuję, to Vass MTO - buty w jednym egzemplarzu, niedostępne od ręki. Modelem wyjściowym był „Highlander” dla Ascot Shoes, zmieniłem skórę, kopyto i podeszwę.

Brawo za dobór składników! Mają charakter.

Highlandery mnie nie podchodzą. A te już bardzo, nosiłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

4 godziny temu, Tanatos70 napisał:

C&J Islay. W swojej kategorii (casual/country boots) nie do pobicia. Nawet mojej żonie się podobają i dzisiaj stwierdziła: wreszcie "męskie" buty założyłeś (w kontekście trzewików od Vassa :)). 

Kupione w 2015 od Pediwear za regularną cenę (co nie zdarza mi się często :)) przy horrendalnie drogim funcie, ale nigdy nie żałowałem ani pensa wydanego na te trzewiki:

 

Świetne trzewiki.Gratulacje. Robiłem kilka podejść do Islay, gdyż ten styl bardzo mi się podoba ale kopyta 365/325 nie są stworzone na moje stopy a we flagship C&J  mają na stanie tylko buty w tęgości E .Jeżeli chodzi o kupowanie obuwia za regularną cenę to być może na tym forum takie postępowanie jest naganne i uznawane za występek niegodny gentlemana ,ale nie jesteś odosobniony.Mnie się często zdarza kupić buty za pełną cenę zazwyczaj Aldeny gdzie nie można liczyć na żadne przeceny ani promocje .Nie jestem także wielkim fanem cyber zakupów szczególnie odzieży i  obuwia.Staram się kupować lokalnie co daje nie tylko możliwość przymiarki ,ale także wspiera okoliczny mały biznes. W temacie czarnopiątkowych super okazji to w sieci trudno znaleźć takie, które by dorównały tym jakie można tradycyjnie uchodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mayor być może jesteś na złym forum (bo że jesteś gentlemanem nie wątpię), a być może się mylisz a kupujący forumowicze nie po pełnej cenie nadal są gentlemanami ;) natomiast co do okazji i zakupów w sieci - w Polsce poza drobnymi wyjątkami nie uświadczysz okolicznego małego biznesu, który Ci sprzeda Aldeny, C&J czy inne uznane marki butów. W naszym zakątku świata czarnopiątkowe okazje w sieci to nierzadko prawdziwe okazje. Bo że są, to wielu na tym forum zaświadczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bratdominik napisał:

@mayor być może jesteś na złym forum (bo że jesteś gentlemanem nie wątpię), a być może się mylisz a kupujący forumowicze nie po pełnej cenie nadal są gentlemanami ;) natomiast co do okazji i zakupów w sieci - w Polsce poza drobnymi wyjątkami nie uświadczysz okolicznego małego biznesu, który Ci sprzeda Aldeny, C&J czy inne uznane marki butów. W naszym zakątku świata czarnopiątkowe okazje w sieci to nierzadko prawdziwe okazje. Bo że są, to wielu na tym forum zaświadczy.

Trudno mnie zaszufladkować czy przykleić etykietę z napisem:"gentleman",bardziej relikt z minionej epoki,odmieniec który zamiast kupować jak normalni ludzie w sieci łazi po sklepach. Jeżeli chodzi o mały biznes i lokalnych przedsiębiorców to tu także masowo znikają sklepy i mikroprzedsiębiorstwa, ale moim zdaniem to nie jest przyczyna tylko skutek nawyków zakupowych młodej generacji konsumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @mayor. My prowincjusze jesteśmy niestety skazani na zakupy w sieci, lub inaczej: internet nam to umożliwia.  Z rozmiarówką pomagają koledzy z forum i jakoś się koluśka. Można przy okazji coś taniej upolować (dla poznaniaka to taki imperatyw kategoryczny prawie ;-)). Czasami jednak się nie da- tak było właśnie z tymi "krokietami" i  Aldenami,, gdzie za sukces uważam obecność w sklepie mojego popularnego rozmiaru "od ręki".. "Lokalnie" kupuję od chłopaków z Patine .  No i fajnie.Jesteśmy z kotem zadowoleni :).

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tanatos70 napisał:

Dzięki @mayor. My prowincjusze jesteśmy niestety skazani na zakupy w sieci, lub inaczej: internet nam to umożliwia.  Z rozmiarówką pomagają koledzy z forum i jakoś się koluśka. Można przy okazji coś taniej upolować (dla poznaniaka to taki imperatyw kategoryczny prawie ;-)).

Chociaż nie jestem z Poznania to także lubię zapolować na okazje.W piątek kupiłem sporo rzeczy,wyszedłem o 8 rano,a wróciłem po 10 wieczorem z przebiegiem na activity trackerze 27 000 kroków ok 13 mil.Jeszcze wszystkich toreb nie rozpakowałem, ale kilka najlepszych okazji .Torba GB z ciemnozielonej skóry przeceniona na $12 ze względu na brak paska i kilka zadrapań,buty J&M Aristocraft Hyde Park II z 1992 roku i z kosza "wszystko po 2 dolary" Polo RL Made in Japan bawełniany cable knit tenis sweater (w Angli znany jako Cricket jumper) 

PC020012 (2).JPG

PC010001 (2).JPG

PC010010 (2).JPG

PC010007 (2).JPG

  • Like 6
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mayor napisał:

Koledzy wszystko jest do zrobienia, tylko Wasze pokolenie jest przekonane ,że bez internetu i Iphone nie da się przeżyć.

Co prawda wiz już nie ma, ale i tak wyprawa do NY tylko po to, żeby kupić buty za kilkanaście dolarów, to jednak overkill... Po drugiej stronie stawu mamy co najwyżej forumowe seconds AS za 1/4 średniej krajowej, a w kraju tylko Zalando, zresztą niemieckie...

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.