Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Tanatos70 a jak z rozmiarówką względem butów sznurowanych? Ja od dwóch sezonów przymierzam się do nowych loafersów, ale akurat ten rodzaj butów sprawia mi duże problemy w dopasowaniu rozmiaru (w międzyczasie przymierzałem m.in. Meermin i Velasca, ale w obu przypadkach czegoś zabrakło) i ciągle odkładam temat na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blekit. Tlb mam tylko 2 pary. Oksfordy zamszowe zamawiałem w swoim normalnym rozmiarze, ale w tegosci G. Losfersy brałem  z  „magazynu” w tym samym rozmiarze, ale tegość standardowa. Są bardzo wygodne i raczej lekko luźne niż ciasne. Używam w związku z tym „nieinwazyjnych” 3- częściowych prawideł CT, aby uniknąć niepotrzebnego rozciągnięcia zamszu. Tak czy siak warto przymierzyć. Poza tym jestem bardzo zadowolony. Jakość zamszu i wykonanie na poziomie podstawowej linii c&j. 

Edit: rozmiarowo te TLB są luźniejsze od moich loafersów ze strusia VASS (masz kilka par) na kopycie P2 w takim samym rozmiarze. W dużej mierze to zasługa większej ilości miejsca w podbiciu (lepiej zorganizowana przestrzeń przy  pasku na pensówkę. ). Vassy musiałem w tym miejscu rozciągnąć shoe- strechem, tutaj od razu było wygodnie. To moje pierwsze loafersy, z którymi niczego nie musiałem kombinować.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, blekit napisał:

@adamW - jeśli mógłbym coś zasugerować - czy mógłbyś robić zdjęcia butów z mniejszej odległości? Na aktualnych ujęciach niezbyt dużo widać, a to ładne egzemplarze które warto pokazać z bliska :)

Postaram się w takim razie wstawiać dwa zdjęcia- mi podobają się bardziej takie z perspektywy jak obecnie wstawiam.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Umberto napisał:

Czy mógłbyś podzielić się jaki to konkretnie model - nie wyglądają mi na etony

Pewnie, to żaden sekret 😉 to model 256ds z kolekcji L1. Kopyto last saddle, jedyne lofersowe kopyto które pasuje mi idealnie. Bez problemu do zamówienia w jakimkolwiek salonie Loake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floris van Bommel: -> opis i zdjęcia na stronie producenta.

Przymierzyłem w sklepie i okazały się bardzo wygodne oraz dość dobrze dopasowane. Mam trochę mieszane uczucia przez te niebieskie wstawki i niebieskie sznurówki oraz laserowe nacięcia (widać je właściwie tylko z bliska i przy dobrym świetle). Niebieskie zelówki na podeszwach nie rzucają się w oczy. Założyłem na próbę brązowe sznurówki (niestety nie miałem cienkich woskowanych) - żona upiera się, że niebieskie lepsze.

Co sądzicie, zostawić te buty?

 floris1.thumb.jpg.5f4f4bf7bb0dd34a88309fda182ba3e4.jpgfloris2.thumb.jpg.6d7723db0f5117dbcbda94863c0805bd.jpg 

Edytowane przez Bruut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.