Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Beny23 ciekawy obuw. Ja nie jestem fanem ani loafersów jako takich, ani nie mam ciągot w stronę skór zwierząt zmiennocieplnych. Co natomiast zauważyłem, to z Twojej wąskiej i długiej stopy zrobiły szeroką i krótką. Perspektywa fotografii ?

Natomiast Krystyny z bawołu wodnego pryma sort ;) Sam mam z tego torbę, która jest strasznie sztywna. Ciekawy jestem jak noszą się buty z takiego bydła ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 22:54, audiolab8000s napisał:

Czym je pielęgnujesz, że tak pięknie lśnią ? Jaka pastę bądź wosk używasz?

 

W dniu 15.12.2018 o 23:24, Tanatos70 napisał:

Kosmetyki użyte dla wersji "made by" @arsen to jego słodka tajemnica. Ja używam zamiennie zestawu Saphira lub Boot Black.

Żadna tajemnica :)

buty po malowaniu były odżywione renovatorem, następnie został użyty krem Saphir z linii Medaille D'or oraz wosk (oba w kolorze machoniu).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, spiryt napisał:

ledwie przechodzi to przez gardło, ale to jedne z Twoich butów, które podobają mnie się najbardziej; a Carminy nie lubię tak jak buraczków mimo iż bardzo zdrowe   

Ciekawe, u mnie jest zupełnie odwrotnie. Akurat te buty nie przyprawiają mnie o ślinotok, chociaż chyba tego warte. Jednak sposób prezentacji nie w moim guście. Jednak dobrze, że @Beny23 wrzuca tutaj te buty. Carminę lubię jak i buraczki. Aż mnie dziwi, że jej na forum tylko homeopatyczne. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, betsy said:

Buty piękne, ale skarpetki straszne :) spodnie są czarne, czy tak wypadają w kontraście?

Spodnie są ciemno szare a skarpetki różowe. Moim zdaniem róż z czernią gra bardzo dobrze.

@Blondas mi ta perspektywa na @Whitesnake i @Krzysiek_W się podoba. Standaryzuje moje wrzutki ale jakoś ostatnio ten wątek umiera. Coraz mniej zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie są ciemno szare a skarpetki różowe. Moim zdaniem róż z czernią gra bardzo dobrze.
[mention=5711]Blondas[/mention] mi ta perspektywa na [mention=3633]Whitesnake[/mention] i [mention=1121]Krzysiek_W[/mention] się podoba. Standaryzuje moje wrzutki ale jakoś ostatnio ten wątek umiera. Coraz mniej zdjęć...
Spoko, co się komuś podoba, to się podoba. Tylko mi brakuje widoku z boku, żeby docenić but w pełni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beny23 napisał:

 

@Blondas mi ta perspektywa na @Whitesnake i @Krzysiek_W się podoba.

A mnie brakuje zdjęć na @Beny23 z ciekawym drugim planem, przestrzenią, dodaną dykteryjką, fajnym kontekstem.

 

A tak swoją drogą, czy ci pucybuci nie zwracają uwagi na ranty?

One w większości aż krzyczą, pomaluj mnie i mnie i mnie i...

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.