Skocz do zawartości

Lunatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

w mojej szkole obowiązuje pewnego rodzaju dress code, w którego skład wchodzi między innymi krawat z logo szkoły. O ile z koszulami nie ma takiego problemu, to krawatu nie mam jak wyprać, a po pewnym czasie przechodzi już niemiłymi zapachami. Krawat na (nie)szczęście jest poliestrowy, a czytałem, że o poliestrowe łatwiej dbać.
Niestety krawat jest jeden, obowiązkowo noszony 5 dni w tygodniu.

Z góry dziękuję za każdą pomocną odpowiedź,
Miłego dnia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dress code i poliestrowy krawat to dla mnie wykluczające się pojęcia, no ale to juz problem tej szkoły.

W przypadku krawata poliestrowego nie zawracałbym sobie głowy szukaniem pralni, która go profesjonalnie rozszyje, tylko oddałbym gdziekolwiek; w sieciówce koszt ok. 12 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białą nitką przyfastryguj wypełnienie do krawędzi krawata na całej długości i upierz w pralce, wysusz na płasko, potem wyciągnij nitkę.

Nighy nie słyszałem o problemie nieświeżego zapachu krawata. Może unikaj palaczy i palarni? Może wywietrzenie lub noc w zamrażarce pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • waski locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.