Skocz do zawartości

Spotkania forumowiczów BwB w Warszawie


roland

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

6 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Z uwagi na fakt, że swoją obecność zadeklarowało 14 osób (cały czas liczę, że liczba ta się znacznie powiększy) proponuję CK Oberżę. Miejsce dobrze skomunikowane, drewniane ławy, stoły, kilka rodzajów piw (oczywiście to nie to co multitab) za w miarę przystępną cenę, można coś zjeść pod piwko czy inny napitek :D i dużo miejsca. 

Jak uważacie? 

Oczywiście nie upieram się, jeżeli ktoś zna inne, ciekawsze miejsce bardzo proszę o propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zasugerowałem Zegarmistrzowską, gdzie na moje jedyna wada jaką widzę, to bycie na końcu świata, na przeciwko pętli autobusowej Sadyba - z drugiej strony dla podróżujących komunikacją miejską, to wciąż nie jest najgorsza opcja, bo przynajmniej na pętlę i z powrotem latwo znaleźć dojazd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

'Zegarmistrzowska' (IMO) odpada; będąc w okolicy odwiedziłem to miejsce - owszem jest przytulnie i sympatycznie, ale ciasno i bardziej 'osiedlowo'.

Ostatnio, po dłuższej przerwie, spędziłem bardzo miły wieczór w 'Rozbrat 20' - jest nowy Szef kuchni, naprawdę świetne jedzenie (podawane 'jak u Amaro' ale porcje jak dla normalnych ludzi - nawet Michałowi powinno się spodobać ;-) ) i spory wybór win.

Mają dwie sale, więc spotkanie można zrobić w odrobinę bardziej kameralnej atmosferze.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co dokłądnie rozumiesz przez ,,osiedlowo". A co do ciasnoty, to wiadomo, że dla każdego jest inaczej, mi się wydaje że te policzone na ten moment 14 osób się zmieści bez problemu, ale też mam nadzieję, że jeszcze się nas znajdzie więcej i się okaże, że tam by było za ciasno ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

miała być Oberża, ale skoro hasłem przewodnim jest luźne wyjście na piwo, proponuję Same Krafty Vis-a-Vis, ul. Nowomiejska 11/13 , lokal sprawdzony podczas premiery naszego piwa. Ciasno, ale zmieścimy się, za to piwa pod dostatkiem, a i przekąsić coś można, pizza podobno kiepska, sam jadłem burgera, przyzwoity choć głowy nie urywa.  Mam nadzieję, że będzie można wypić jeszcze piwo BWB, bo choć piwoszem nie jestem bardzo mi posmakowało. :)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, waski napisał:

Decyzja zapadła, więc oficjalnie, zapraszamy 6 stycznia o godz. 17 na pierwsze w 2017 roku warszawskie spotkanie forumowe BwB w  Same Krafty Vis-a-Vis, ul. Nowomiejska 11/13. Strój i atmosfera luźne/luzackie/piwne. :D

To spotkanie studentów przy piwie ? Czy spotkanie ludzi którzy maja promować elegancje ?

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwości rzecz ludzka, ale kto powiedział, że pubu trzeba w dresie lub polarze. Dżinsy, broksy, OCBD, też pasują - przetestowane. Przypominam, że na forum mamy również ten wątek 

Kto wie, może ktoś się zainteresuje i....... 

a każda nawrócona duszyczka ..... :D

Promować elegancję (tę casualową również) można na wielu płaszczyznach i w różny sposób.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie 6 stycznia jest zaplanowane jako luźne wyjście na piwo.

Równocześnie zaledwie 2 tygodnie później Stowarzyszenie organizuje wydarzenie, w dużo bardziej "oficjalnej" scenerii. O szczegółach już wkrótce!

No i oczywiście pragnę poinformować, że spotkanie forumowiczów 6 stycznia będzie pierwszym z cyklu regularnych spotkań. Będą się one odbywały co około miesiąc, w różnych miejscach i w różnych dniach tygodnia. Do zobaczenia!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.