Jump to content
roland

Spotkania forumowiczów BwB w Warszawie

Recommended Posts

Koledzy,

kolejne, bardzo dobre spotkanie za nami. Kto planował być a nie dotarł - niech żałuje, to była świetna okazja aby podyskutować w towarzystwie Wojtka Szarskiego (Macaroni Tomato; ojciec założyciel naszego forum), Jana Adamskiego, Michała Frąckiewicza @Meander (Meandry Mody Męskiej), naszego admina @roland oraz niespodziewanego gościa - Pana Przemysława Zambrzyckiego (Persjarnia Zambrzyckich).

I ja tam byłem, piwo piłem. Nawet pas kontuszowy przymierzyłem ... ;)

Do następnego (nasz admin zapowiada, że jeszcze jedno spotkanie w tym roku zorganizuje. Obiecał z większym wyprzedzeniem ogłosić na forum ;) )

• Like 1
  • Upvote 1

Koledzy,

zapraszam na pierwsze w tym roku forumowe spotkanie przy piwie!

Widzimy się 11.01 w piątek od godziny 19:00 w Drugim Dnie na Nowogrodzkiej.

Do zobaczenia!

• Like 1

dzięki za spotkanie!

Można powiedzieć, że obłożenie stolika 100%, ale zawsze czekamy na kolejne nowe twarze i brak miejsc siedzących ;)

plotki z branży (pojawienie się nowej firmy krawieckiej w Warszawie!) zostały niespodziewanie zdominowane przez tematy inwestycyjne i geopolitykę. Dobrze jest spotkać się z ludźmi o zróżnicowanych zainteresowaniach... Na koniec pojawiła się myśl, że kolejne spotkanie powinno się odbyć w mniej tłocznym miejscu i z tematem przewodnim. Może spotkanie z jakimś rzemieślnikiem?

do następnego!

pracujemy nad większym spotkaniem w Warszawie, planowany termin to 8 czerwca. Rezerwujcie w kalendarzu. Więcej informacji w połowie maja.

• Like 1

W dniu 28.04.2019 o 10:22, damiance napisał:

pracujemy nad większym spotkaniem w Warszawie, planowany termin to 8 czerwca. Rezerwujcie w kalendarzu. Więcej informacji w połowie maja.

Czy jest przewidywany jakiś specjalny gość? Znany bloger itp?

W dniu 1.05.2019 o 16:33, damiance napisał:

tak, jak dobrze pójdzie to nawet trzech

Zapytałem nie bez kozery; tylko z obserwacji FB Stowarzyszenia :-(

Edit - w dziwnym kierunku to poszło

Koledzy zabookowałem bilety i w drugiej połowie listopada będę w Warszawie przez dwa tygodnie.

Może zorganizujemy spotkanie Stowarzyszenia But w Butonierce między 16 a 27 listopada?

Jestem otwarty co do lokalizacji w stolicy.

• Upvote 2

Ja bym optował za spotkaniem wieczorem w ciągu tygodnia, jakoś 20.11 lub w okolicach. Co do miejsca, to nie jestem jakimś espertem, pytanie czy ma to być bardziej nawadniające i uzupełniające witaminy i minerały (np. Dom Whisky) czy budujące sylwetkę (np. Beef and Pepper)?

• Upvote 1