Skocz do zawartości

Spotkania forumowiczów BwB w Warszawie


roland

Rekomendowane odpowiedzi

Ideą forumowego spotkania jest zwykle spotkanie forumowiczów, informowanie o spotkaniu parę godzin przed nim zaniża niestety szanse na uczestnictwo większości potencjalnych chętnych. Chyba że to po prostu spotkanie Damiana i Tomka (jak patrzę na FB i uczestników nowopowstałego "wydarzenia") a pomysł aby dokoptować kogoś padł dzisiaj;) 

 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Koledzy zabookowałem loty i w drugiej połowie września i w pierwszym tygodniu października będę w Warszawie przez 3 tygodnie.

Może zorganizujemy spotkanie Stowarzyszenia But w Butonierce między 16 wrzesnia a 9 pazdziernika?

Jestem otwarty co do lokalizacji w stolicy bo w 3 lata mysle ze duzo sie zmieniło na scenie kulinarnej w Wawie.

Do zobaczenia juz niedługo :)

Zdjęcia poniżej z naszego spotkania w listopadzie 2019.

5737B05C-59FB-41B6-94D9-43BE9D60ED73.jpeg

2C584244-FAFC-4B1A-8F49-1F63FA0EE620.jpeg

09130EF3-F035-4B8F-A6FF-64974811E5F5.jpeg

A0DC21B2-7C8A-44B9-A1E8-0B17C3BB8723.jpeg

523420F1-CB91-4956-8983-59A48E0A6F2F.jpeg

50437E42-7367-45F3-A22F-3D412A9C9B5F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Proponuje spotkac sie wieczorem w niedziele 25 wrzesnia i wieczorem w niedziele 2 pazdziernika. W obu miejscach bedzie opcja zapalic cygaro i napic sie whisky badz koktajlu. Mam nadzieje do zobaczenia! 

Dajcie znac czy te dwa dni Wam pasuja. Mam nadzieje uda sie spotkac w wiekszym gronie.

Zrobie rezerwacje jak juz bede wiedzial ile osob jest zainteresowanych.

 

Niedziela 25 wrzesnia o godzinie 19

Coctail Bar Max & Dom Whisky (Nowy Świat 32, 00-373 Warszawa)

Niedziela 2 pazdziernika o godzinie 19

La Casa Del Habano (Nowy Świat 7, 00-496 Warszawa)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Na starcie kilka słów wstępu celem nakreślenia kontekstu - poprzednich spotkań nie komunikowałem na forum bo miały ograniczoną liczbę uczestników i zawsze był full.
Natomiast teraz zdecydowaliśmy, że chcemy zaprosić nowe osoby dlatego też pojawił się ten post.
 
Dodatkowo luźna formuła spotkania pozwoli nam się lepiej poznać dlatego pomyślałem, że podzielę się eventem również tu na forum.
 
Przechodząc do sedna - jeśli jesteś zainteresowany, aby wpaść poznać fajnych ludzi i przy okazji świetnie się bawić, to poniżej garść konkretów:
 
Kiedy?
12.11.23 (tak, dobrze widzisz, to niedziela) godzina od 17:03 do 19:00
 
Gdzie?
Wspólna 63B/1, 00-682 Warszawa
 
Fajnie fajnie no to ile i co w pakiecie?
 
150zł - Napisz do mnie wiadomość priv tu na forum, to prześlę szczegóły dotyczące płatności.
 
Czego można się spodziewać?
 
Będzie wino, przekąski, kawa, herbata i okazja do nawiązania fajnych znajomości oraz być może biznesowych kontaktów. Dodatkowo fotograf który poza pamiątkowymi zdjęciami jest również do Waszej dyspozycji i może zrobić kilka indywidualnych zdjęć (które idealnie nadadzą się CMDNS) jeśli ktoś będzie miał takie życzenie/potrzebę ofc.
 
Aaaa prawie bym zapomniał o GŁÓWNEJ ATRAKCJI - w lokalu znajduje się fotel który brał udział w dżinglu grudniowym w TVN i dotykany był przez Huberta Urbańskiego oraz 300-400 innych facetów od tego czasu (natomiast może mamy fetyszystę w grupie, to będziesz mógł sobie podotykać, zrobić foto i posiedzieć na tym fotelu - YOU WELCOME!)
 
No dobra żarty na bok (ale ten fotel serio tam jest) ;)
 
Myślę, że śmiało możemy ugościć 14-16 chętnych. Jednocześnie jeśli dobrze liczę, to na tę chwilę mamy już 11 miejsc zajętych przez członków XIII - Sartorial Club Poland oraz ich znajomych z którymi chcą się podzielić naszą inicjatywą. Dlatego jeśli masz ochotę wpaść (sam lub ze znajomym), to decyzję należy podjąć możliwie szybko zwłaszcza, że Listopadowe spotkanie jest jedyną słuszną drogą i odpowiednim miejscem, aby porozmawiać o tym jak można do nas dołączyć (jeśli kogoś zainteresuje inicjatywa do której link wrzuciłem kila linijek wyżej).
 
Jak się ubrać?
Myślę, że coś z przedziału smart casual (marynarka + czinosy/dżinsy) - business formal (garnitur) sprawdzi się idealnie.
 
Zdjęcia z Wrześniowego eventu - jedno "tajemnicze" a drugie moje bo nie czuję, że powinienem się dzielić pełnym reportażem a jednocześnie chciałem pokazać potencjalnie zainteresowanym klimat spotkań oraz ich poziom ;)
 
Na koniec dodam, że na pierwszym zdjęciu najbardziej widoczny jest Marcin, który po koleżeńsku zgodził się poprowadzić dla nas degustację. Link do tego co robi Marcin - https://vivelevin.pl/
 
DSC06531.thumb.jpg.aff72c048f7463e30466b424d53bdd22.jpg
 
DSC06455.thumb.jpg.9b53c37f5de6ab2d555365ddf571727e.jpg

DSC06364.jpg

DSC06278.jpg

DSC06280.jpg

DSC06447.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Wrzucam ogłoszenie o kolejnym evencie jaki organizujemy w ramach inicjatywy XIII - Sartorial Club Poland @Velahrn w razie potrzeby wydziel proszę post do innego tematu.
 
@m1chalczyk jest szansa, że nie będzie picia a jak będzie to do obiadu a nie odcięcia więc zapraszam (ostatnio pytałeś w innym temacie).
 
Na spotkanie zaprosiliśmy byłego już dwukrotnego Ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce Pana Robina Barnetta, który jest kopalnią ciekawych historii pochodzących zarówno z lat 80tych jak i Polski po zmianach ustrojowych w latach 90tych.
 
Tyle słowem wstępu a teraz przechodząc do sedna - jeśli jesteś zainteresowany, aby wpaść poznać fajnych ludzi i przy okazji, posłuchać ciekawych historii oraz przede wszystkim świetnie się bawić, to poniżej garść konkretów:
 
Kiedy?
 
17.04.24 zaczynamy o godzinie 19:01 ;)
 
Gdzie?
 
Restauracja Rusiko

https://www.rusiko.pl/

 
Brzmi super, ile?
 
310 zł  za osobę - Napisz do mnie wiadomość priv tu na forum, to prześlę szczegóły dotyczące płatności.
Ograniczona ilość miejsc.
 
Czego można się spodziewać?
 
Spotkanie z ciekawą osobą tym razem będzie to Pan Ambasador - natomiast w planie jest cykl spotkań z ciekawymi osobami ze świata polityki/sztuki/dyplomacji czy biznesu.
 
Poznanie wielu ludzi z którymi można się pośmiać, nawiązać relacje biznesowe lub po prostu spędzić czas totalnie inaczej niż zwykle to robisz ;)
 
Jeśli chodzi o samą kolację to:
 
Na przystawkę :
Smaki Gruzji ( talerz zimnych przystawek)
Chaczapuri (klasyczny gruziński placek z trzema serami)
 
Dania Główne:
Lula kebab (mielone mięso jagnięce i wieprzowe na szablach)
Ichvis Mcvadi (pierś z kaczki w pieprzu syczuańskim na szablach)
Chinkali (tradycyjne pierogi gruzińskie z mięsem wieprzowym i bulionem w środku)
 
Dodatki :
Ziemniak po suchumski
Sałatka Gruzińska 
 
Do tego wszystkiego wino w ilości 2 kieliszki na osobę, aby podkreślić smak podawanego jedzenia (to ten wątek, że nie zawsze palimy i pijemy z początku posta). Wino jest autorskie i pochodzi z winnicy właściciela lokalu (polecam poczytać na ich stronie jeśli czujesz, że musisz nieco bardziej zgłębić temat).
 
Dodatkowo jak na każdym naszym spotkaniu fotograf, który poza pamiątkowymi zdjęciami jest również do Waszej dyspozycji i może zrobić kilka indywidualnych zdjęć (które idealnie nadadzą się CMDNS) jeśli ktoś będzie miał takie życzenie/potrzebę ofc.
 
Myślę, że śmiało możemy ugościć około 20 osób (21 byłoby idealnie). Jednocześnie jeśli dobrze liczę, to na tę chwilę mamy już 13 miejsc zajętych przez członków XIII - Sartorial Club Poland oraz ich znajomych z którymi chcą się podzielić naszą inicjatywą. Dlatego jeśli masz ochotę wpaść (sam lub ze znajomym), to decyzję należy podjąć możliwie szybko.
 
Jak się ubrać?
 
Myślę, że coś w klimacie business casul (zestaw koordynowany zestaw klubowy) lub garnitur nadadzą się idealnie :)
 
Zdjęcie z poprzedniego stacjonarnego eventu czyli ze stycznia (w marcu bawiliśmy się w off-road klubowo) - dla pokazania klimatu naszych spotkań ;)DSC02734.thumb.jpg.3094a332486501f0ca345914b8a80a6a.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2024 o 21:56, Dignito.Michał napisał:
@m1chalczyk jest szansa, że nie będzie picia a jak będzie to do obiadu a nie odcięcia więc zapraszam (ostatnio pytałeś w innym temacie).

Dziękuję za informację. Niestety mnie nie będzie, zarezerwowałem oszczędności na pewien krawat z Pańskiego sklepu. Czekam tylko już kilkanaście dni na przyjście kodu z newslettera, póki co - nie chce przyjść :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2024 o 11:50, m1chalczyk napisał:

Dziękuję za informację. Niestety mnie nie będzie, zarezerwowałem oszczędności na pewien krawat z Pańskiego sklepu. Czekam tylko już kilkanaście dni na przyjście kodu z newslettera, póki co - nie chce przyjść :P

Napisałem PW w sprawie kodu :)

A event wypadł tak ;)

DSC00061.thumb.jpg.a56e5b8f7c0b2895395a48253cfe7798.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.