Skocz do zawartości
roland

Spotkania forumowiczów BwB w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

kolejne, bardzo dobre spotkanie za nami. Kto planował być a nie dotarł - niech żałuje, to była świetna okazja aby podyskutować w towarzystwie Wojtka Szarskiego (Macaroni Tomato; ojciec założyciel naszego forum), Jana Adamskiego, Michała Frąckiewicza @Meander (Meandry Mody Męskiej), naszego admina @roland oraz niespodziewanego gościa - Pana Przemysława Zambrzyckiego (Persjarnia Zambrzyckich).

I ja tam byłem, piwo piłem. Nawet pas kontuszowy przymierzyłem ... ;)

Do następnego (nasz admin zapowiada, że jeszcze jedno spotkanie w tym roku zorganizuje. Obiecał z większym wyprzedzeniem ogłosić na forum ;) )

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy,

zapraszam na pierwsze w tym roku forumowe spotkanie przy piwie!

Widzimy się 11.01 w piątek od godziny 19:00 w Drugim Dnie na Nowogrodzkiej.

Do zobaczenia!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za spotkanie!

Można powiedzieć, że obłożenie stolika 100%, ale zawsze czekamy na kolejne nowe twarze i brak miejsc siedzących ;)

plotki z branży (pojawienie się nowej firmy krawieckiej w Warszawie!) zostały niespodziewanie zdominowane przez tematy inwestycyjne i geopolitykę. Dobrze jest spotkać się z ludźmi o zróżnicowanych zainteresowaniach... Na koniec pojawiła się myśl, że kolejne spotkanie powinno się odbyć w mniej tłocznym miejscu i z tematem przewodnim. Może spotkanie z jakimś rzemieślnikiem?

do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi